[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز پر از عشق هستید، بنابراین از این فرصت استفاده کنید و به دل طبیعت بزنید تا انرژی‌تان چندین برابر شود. اگر در زندگی‌تان هیچ راهی برای تخلیه انرژی ندارید، بهتر است آن را در برنامه‌تان جای دهید. به عنوان مثال ورزش یا کارهای هنری می‌تواند به زندگی شما آرامش بیشتری ببخشد. فردی را از زندگی‌تان بیرون انداخته‌اید اما حال دوست دارید بار دیگر با او در ارتباط باشید. 

اردیبهشت

بهتر است امروز را در خانه بگذرانید و به کارهای خانه نظم دهید. شاید فکر کنید این کار در حال حاضر بی‌فایده و وقت‌گیر است، اما پس از آن می‌فهمید علاوه بر اطرافتان، ذهنتان نیز نظم و آرامش بیشتری پیدا کرده است. اگرچه شما به سلامتی خود اهمیت می‌دهید، شاید بد نباشد این ماه بیشتر برای آن وقت بگذارید. فردی روی شما تأثیر زیادی گذاشته است اما در برخورد با او مراقب باشید.

خرداد

ممکن است شما میان میل به بیشتر دانستن در مورد پیش‌آمدهایی که اتفاق افتاده و سعی در تمیز دادن چیزهایی که حقیقت نامیده می‌شود گیر کرده باشید. صحبت کردن در مورد تفاوت‌های آنها کار سختی است. به جای اینکه وقتتان را برای جستجو در مورد اطلاعات دست نیافتنی تلف کنید، فقط در مورد موضوعاتی که قبلاً فهمیده‌اید بهترین کاری که از دستتان برمی‌آید انجام دهید.

تیر

مشکلات مالی شما را گوشه‌گیر می‌کند اما این راه درستی نیست که در پیش گرفته‌اید. به شغلی که دارید اعتماد کنید و قدم‌هایتان را محکم‌تر بردارید تا تغییرات بزرگ‌تری در زندگی‌تان رخ دهد. به ظواهر تکیه نکنید. سعی کنید اطلاعات لازم را از عمق مسائل بیرون بکشید. حال زمان خوبی برای بستن قرارداد یا امضا کردن برگه‌ای نیست. بنابراین هر قول و قراری را به فردا موکول کنید. 

مرداد

بهترین زمان برای تنهایی همین امروز است. شما اخیراً استرس‌های زیادی تجربه کرده‌اید اما کاری از دستتان برنمی‌آید. بهتر است برای مدتی همه چیز را رها کنید. اگر در خانواده‌تان مشکلی به وجود آمده، خودتان را کنار بکشید. دخالت شما ممکن است سوءتفاهم‌هایی به وجود آورد که به صلاحتان نیست. به جای آن، وقتتان را برای عشق زندگی‌تان بگذارید که این روزها به شما بیش از هر زمان دیگری محتاج است.

شهریور

امروز استرس و تنش‌های زیادی در ارتباط با دیگران تحمل خواهید کرد. بنابراین هر چه وقتتان را در تنهایی بگذرانید، اعصابتان هم آرام‌تر است. ایده‌هایی در مورد رابطه عاطفی‌تان در سر دارید که می‌تواند تغییرات مؤثری در رابطه عاطفی‌تان ایجاد کند. اگر در مورد اجرای آنها شک دارید، بهتر است هرچه زودتر شک و دودلی‌تان را دور بریزید و وارد عمل شوید. 

مهر

این روزها زیاد از حد به فکر پول درآوردن هستید و همین موضوع تمام انرژی و وقت شما را گرفته و عصبی‌تان کرده است. بهتر است امروز روی صندلی راحتی‌تان بنشینید و کمی ذهنتان را خالی کنید. شما احتیاج به امنیت دارید و آن را جز در کنار خانواده و دوستانتان پیدا نخواهید کرد. بنابراین زمانی را برای گذراندن با آنها خالی کنید. پس از مدتی خواهید دید زندگی‌تان چقدر لذت‌بخش‌تر از قبل خواهد شد.

آبان

امروز احساس شکست ناپذیری دارید. از اینهمه انرژی استفاده کنید و کاری را که تا به حال جرأت انجامش را نداشتید، انجام دهید. نه تنها اعتماد به نفس خودتان بالا می‌رود، بلکه در نگاه دیگران نیز قدرتمندتر از قبل دیده خواهید درخشید. البته یادتان باشد که در هر راهی آهسته اما پیوسته قدم بگذارید، در غیر این صورت زود خسته می‌شوید. فرصت خوبی است تا با افرادی که زاویه دید مختلفی با شما دارند، دیدار کنید. 

آذر

امروز روز خوبی برای بیرون رفتن از خانه یا مسافرت نیست. حتی بهتر است دور کارهای بزرگ مانند پروژه‌های کاری را نیز خط بکشید. امروز بدون هیچ بهانه‌ای به خودتان استراحت دهید. اگرچه تلفن‌های مدام رهایتان نمی‌کند، از بیرون رفتن از خانه بهتر است. امروز یک فرصت طلایی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا با کسی که دوستش دارید در ارتباط باشید. احساس می‌کنید رابطه‌ای عمیق‌تر از یک دوست میانتان برقرار است.

دی

اگر به دنبال فرصتی برای برقراری ارتباط با فردی هستید، امروز زمان مناسبی نیست. نه شما و نه طرف مقابل در شرایط خوبی برای مکالمه به سر نمی‌برید. بهتر است قرارتان را به روز دیگری موکول کنید. حرفی شنیده‌اید که ناراحتتان کرده و باعث شده خودتان را عقب بکشید، اما این راه اشتباه است. بهترین استراتژی برای شما این است که توجهی به حرف‌های دیگران نکنید و راه خودتان را بروید.

بهمن

لازم نیست در چنین روزی حرف‌های دیگران را موشکافی کنید. هرچه ساده‌تر از آنها بگذرید، اعصاب خودتان آرام‌تر خواهد بود. مسائل مالی ذهنتان را درگیر کرده اما نگران نباشید، زیرا اطرافتان افراد بااعتمادی هستند که می‌توانید به آنها تکیه کنید. امروز چیزهای عجیب غریبی در رابطه عاطفی‌تان احساس خواهید کرد. دست از پیش‌داوری بردارید و فقط از جریان آبی که در آن شناور شده‌اید، لذت ببرید.

اسفند

اخیراً سخت کار کرده‌اید، به همین دلیل امروز احساس ناتوانی می‌کنید، در حدی که دوست ندارید از تختخواب پایین بیایید. اگرچه ذهنتان درگیر کارهای نیمه‌تمام است، بهتر است امروز در خانه بمانید و استراحت کنید. خواندن کتاب یا دیدن فیلم می‌تواند آرامش‌خاطر را به شما بازگرداند. هوای امروز شما را به ماجراجویی می‌طلبد. فرصت خوبی است تا دست عشق زندگی‌تان را بگیرید و به مکانی لذت‌بخش بروید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی