[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۷
  • دوره جدید

دستگیری باند ۴‌نفره سرقت خودرو و موتورسیکلت در شیراز، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شیراز از انهدام باند 4‌نفره سارقان خودرو و موتور سیکلت با 72فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.
سرهنگ دلاور القاصی مهر در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان کرد: در‌پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و موتور‌سیکلت به صورت باندی در شهرستان شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
وی افزود: با پایش‌های صورت گرفته و اطلاعات بدست آمده از مالباختگان، مخفیگاه سارقان در یکی از محله‌های شهرستان شیراز شناسایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان با اشاره به هماهنگی با مقام قضائی و تحت پوشش قرار دادن مخفیگاه سارقان تصریح کرد: در یک عملیات ضربتی هر 4‌نفر سارق حرفه‌ای در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های فنی و تخصصی به 72‌فقره سرقت خودرو و موتورسیکلت در شیراز اقرار کردند عنوان داشت: مأموران در بازرسی از مخفیگاه سارقان، هر 72‌دستگاه وسایل نقلیه مسروقه کشف کردند. 
سرهنگ القاصی مهر در خاتمه با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، به شهروندان توصیه کرد: سعی کنند وسیله نقلیه خود را حتی الامکان در محلی امن نظیر پارکینگ پارک کنند و وسیله نقلیه خود را حتی برای یک لحظه به حالت روشن و بدون سرنشین رها نکنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی