[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۱
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: انسجام نیروهای مسلح یک نعمت است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان گفت: یکی از نعمت‌های بزرگ و ارزشمند دوران دفاع مقدس، انسجام و هماهنگی نیروهای مسلح در جمهوری اسلامی ایران است. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بیان کرد: با شرفترین و نجیب‌ترین سربازان دنیا متعلق به جمهوری اسلامی ایران است چرا‌که بدون هیچ‌گونه مزد و منتی برای سربلندی کشور خود تلاش می‌کنند.
وی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس، بیش از 50‌کشور دنیا به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم با ایران اسلامی وارد جنگ شدند تا انقلاب نوپای این مرزو بوم را از پا بیندازند ولی به یمن جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در این راه ناکام ماندند.
فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به توطئه‌های مختلف استکبار جهانی بر علیه ایران افزود: در زمان جنگ با وجود انقلاب نوپای اسلامی و همچنین بروز برخی جنگ‌های داخلی در کشور، رزمندگان غیور کشور در برابر دشمنان تا دندان مسلح ایستادگی کردند و یک وجب از خاک ایران اسلامی را به آنها واگذار نکردند.
سردار گودرزی تأکید کرد: این همه توطئه و هجمه در طول سالیان متمادی اگر بر هر کشوری غیر از ایران اسلامی وارد می شد، بدون شک آن کشور ساقط می شد.
وی ارتقای روحیه ایثار و شهادت‌طلبی، موفقیت‌های بی‌شمار در زمینه‌های مختلف پس از جنگ تحمیلی و انسجام نیروهای مسلح را از جمله نعمت‌های بزرگ و نتایج دوران دفاع مقدس عنوان کرد.
فرمانده انتظامی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پنجم‌اردیبهشت‌ماه سالروز شکست حمله نظامی آمریکا در طبس افزود: تقدیر الهی در صحرای طبس مانع اقدامات شوم آمریکا در صحرای طبس شد و آنها بدانند که اگر کوچکترین طمع و نگاهی به خاک این مرز و بوم داشته باشند، گرفتار آتش خشم سربازان اسلام خواهند شد. 
سردار گودرزی همچنین جانبازان گرانقدر را شهدای زنده خواند و افزود: تکریم جانبازان و خانواده‌های معظم آنان از وظایف اصلی همه آحاد جامعه هست.
وی در پایان ضمن بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس برای دانشجویان تأکید کرد: خادمان مردم در نیروی انتظامی علاوه بر تأمین امنیت داخلی، در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی