[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

تشدید طرح ارتقای امنیت اجتماعی در مرودشت، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی مرودشت از دستگیری74‌خرده‌فروش مواد مخدر و کشف 26‌کیلوگرم انواع مخدر طی2‌هفته گذشته در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ اسماعیل زراعتیان در گفت‌و‌‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: تشدید طرح ارتقای امنیت اجتماعی که با هدف افزایش احساس امنیت در بین مردم و دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در نقاط آلوده و جرم‌خیز شهرستان به اجرا در آمد، با هماهنگی مراجع قضایی تعدادی از منازل و پاتوق‌های سوداگران مرگ مورد بازرسی قرارگرفت.
وی افزود: در این بازرسی‌ها مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس‌های تخصصی، کلانتری و پاسگاه‌ها موفق شدند بیش از 26‌کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف کنند.
سرهنگ زراعتیان تصریح کرد: در این طرح، 8‌دستگاه موتور سیکلت و 5‌دستگاه خودرو متعلق به خرده‌فروشان مواد مخدر که به وسیله آنها اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می‌کردند نیز توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.
سرهنگ زراعتیان با اشاره به اینکه پس از تشکیل پرونده متهمان به همراه مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از شهروندان درخواست کرد: هرگونه اخبار و اطلاعاتی در زمینه تهیه، توزیع، خرید، فروش و حمل و نگهداری مواد مخدر را در اسرع وقت از طریق شماره تلفن و پیامک‌110 به اطلاع پلیس برسانند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی