[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

۳۰‌نقطه حادثه‌خیز فارس ایمن‌سازی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان فارس گفت: تا پایان امسال بیش‌از 30نقطه پرتصادف و حادثه‌خیز استان فارس ایمن‌سازی می‌شود. 
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، علیرضا سیاهپور همزمان با روز ملی ایمنی و حمل‌ونقل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از 120‌نقطه پرتصادف در محور‌های مواصلاتی استان فارس 25نقطه برطرف و تا آخر سال جاری 30نقطه دیگر به‌طور کامل ایمن‌سازی می‌شود.
وی از نصب 135دوربین ثبت تخلف در استان فارس خبر داد و افزود: تا پایان سال جاری با نصب 36دوربین ثبت تخلف، بیش‌از 70درصد محور‌های شریانی این استان مجهز به دوربین شده که نقطه عطفی در کنترل سرعت‌های غیرمجاز و کاهش تخلف رانندگی است.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای فارس خاطرنشان کرد: مطابق با تقویم جهانی حدفاصل 23تا 29آوریل به‌عنوان هفته جهانی ایمنی نام‌گذاری شده و در ایران به همت کارگروه اجتماعی و فرهنگی کمیسیون ایمنی راه‌ها توجه به رعایت مسائل ایمنی حمل‌ونقل در حوزه‌های مختلف دریایی، هوایی، ریلی و جاده‌ای برای ثبت به شورای عالی انقلاب فرهنگی پیشنهاد شد.
سیاهپور با بیان اینکه این طرح از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی تائید و در 7اردیبهشت‌ماه به‌عنوان روز حمل‌ونقل در ایران اسلامی نام‌گذاری شد گفت: از بدو تأسیس این نهاد تاکنون فعالیت‌های چشمگیری در راستای تأمین ایمنی جاده‌ها انجام شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی