[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین

امروز ممکن است یک جشنواره، نمایشگاه، مسابقه یا فعالیت گروهی بزرگ دیگر در ارتباط با مسائل اجتماعی، زیست‌محیطی یا سیاسی در شهر محل زندگی شما اتفاق بیفتد. شاید بخواهید همراه با عشقتان یا گروهی از دوستانتان در این مراسم شرکت کنید. شرکت در این مراسم می‌تواند برای شما بسیار هیجان‌انگیز باشد، اما بخشی از اتفاق‌هایی که خواهند افتاد یا اطلاعاتی که کسب خواهید کرد آزار دهنده خواهند بود. 

اردیبهشت

امروز مسائل حرفه‌ای برای شما بسیار خوب پیش خواهد رفت. تغییرات ناگهانی در فضایی که کار می‌کنید باعث خواهد شد در موقعیتی قرار بگیرید که مدت‌ها برای آن لحظه‌شماری کرده‌اید. شاید این موقعیت افزایش درآمد را برای شما به همراه داشته باشد، اما حتی اگر این اتفاق نیفتد هم به نفعتان خواهد بود. شما برای رسیدن به این موقعیت تلاش کرده‌اید و این زحمات برای خیلی‌ها راحتی و آسایش به ارمغان آورده‌اند.

خرداد

شاید امروز در صحبت با شخصی که دوست دارید به این نتیجه برسید که بار دیگر به اتفاق به فضای آموزشی برگشته و مدرک تحصیلی خود را بالاتر ببرید. شاید حتی به این فکر بیفتید که به منظور ادامه تحصیل به شهر یا کشور دیگری مهاجرت کنید. عملی کردن چنین نقشه‌ای به برنامه‌ریزی دقیقی نیاز دارد و باید نهایت دقت و احتیاط را به کار گرفته و پیش از هر اقدامی تمام جوانب را در نظر بگیرید.

تیر

امروز از منابعی غیرمنتظره که فکرش را هم نمی‌کنید ایده‌های جدیدی برای گسترش دادن افق‌های پیش‌رویتان در زمینه‌های مختلف در اختیار شما قرار خواهند گرفت. اگر این ایده‌ها از طریق خواب و رویاهایتان به ذهن شما رسیدند با این گمان که عاقلانه و منطقی نیستند آنها را کنار نگذارید، چون به احتمال زیاد حس ششمتان شما را از این طریق به مسیری درست هدایت می کند.

مرداد

امروز ایده‌هایی درمورد شروع یک فعالیت حرفه‌ای یا درآمدزا به ذهنتان رسیده که شما را به شدت به خود مشغول کرده و شاید برای صحبت و مشورت درمورد آنها زمان زیادی پای تلفن بگذرانید. شما باید با افرادی که در زمینه موردنظرتان دانش و تجربه کافی دارند و معتمادتان هستند مشورت کنید تا بتوانید زمینه لازم برای انجام هماهنگی‌های لازم و دنبال کردن این هدف را فراهم کنید.

شهریور

آیا به فکر ثبت‌نام در باشگاه یا خرید وسیله ورزشی جدید بوده‌اید تا تناسب اندام خود را دوباره به دست بیاورید؟ اگر چنین قصدی دارید امروز بهترین روز برای انجام این کار خواهد بود. اگر دوستان، اعضای خانواده یا همکارانتان خواستند با شما در انجام این کار همراه شوند تعجب نکنید! در حال حاضر سلامتی و تناسب اندام برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است و مطالعه در این مورد اطلاعات بسیار مفیدی در اختیارتان می‌گذارد.

مهر

امروز با اطلاعاتی که از طریق مطالعه کتاب‌های مختلف، مکالمه با افرادی که در زمینه مورد نظرتان دانش و آگاهی کافی دارند یا تماشای فیلم‌های مستند، حس کنجکاوی و قدرت خلاقیت شما تحریک خواهد شد. در نتیجه این اتفاق ایده‌ای نبوغ‌آمیز و نوآورانه برای یک پروژه جدید به سرتان خواهد زد که شما و همکارانتان را برای مدتی طولانی به خود مشغول خواهد کرد. 

آبان

امروز یک مهمان ناخوانده به دیدن شما خواهد آمد که اطلاعات جالب و مفیدی برایتان به همراه خواهد داشت. این اخبار و اطلاعات ممکن است هر چیزی از پیش‌بینی روند تغییر قیمت‌ها در بازار سهام گرفته تا یک جشن عروسی که به زودی به آن دعوت خواهید شد یا خبر برگزاری یک سمینار در زمینه مورد علاقه‌تان را در بر بگیرند. در هر صورت آنچه می‌شنوید برایتان بسیار جذاب خواهد بود.

آذر

امروز روابط شما با همه، از دوستان و خانواده گرفته تا همکاران و حتی عشقتان، بسیار خوب پیش خواهد رفت. شما امروز خیلی خوب می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید و توانایی شما در درک نظرات و عقاید طرف مقابلتان بیشتر از همیشه است. با این حال درک نظرات طرف مقابلتان لزوماً به معنی پذیرفتن و کنار آمدن با آن نخواهد بود و شاید حتی باعث ایجاد درگیری ذهنی شود.

دی

امروز روابط شما با همکارانتان بسیار خوب پیش می‌رود و در نهایت هماهنگی باهم به سر می‌برید و خیلی خوب می‌توانید با هم همکاری کنید. به احتمال زیاد دلیل اصلی این اتفاق نظر و هماهنگی این است که همگی درگیر پروژه‌ای هستید که تکمیل آن به درآمد یا موقعیت بهتر برای همه اعضای این گروه منجر خواهد شد. راه ارتباط شما با دیگران کاملاً باز است و تلاش برای برقراری ارتباط با هر کسی، با موفقیت همراه خواهد بود.

بهمن

امروز دوستی‌ها و روابط عاطفی شما خیلی خوب پیش می‌روند و حمایت و همراهی دوستان و عزیزانتان را در اختیار خواهید داشت. امروز شاید نتوانید به راحتی در مورد مسائل مهم و جدی با دیگران صحبت کنید و حرف‌هایتان فراتر از موضوعات پیش‌پا افتاده‌ای مانند اخبار روز و وضعیت هوا نروند، اما به احتمال زیاد این وضعیت امروز به نفع شما خواهد بود.

اسفند

شاید امروز بی‌آن‌که از قبل برنامه خاصی چیده باشید، ببینید میزبان یک مهمانی دوستانه شده‌اید که مهمان‌های آن بیشتر از آنچه انتظارش را دارید می‌شوند. اصلاً نگران نباشید، نه غذا و تنقلات کم خواهید آورد و نه از شلوغی خانه خسته خواهید شد. با وجود اینکه ممکن است انتظار قرار گرفتن در چنین موقعیتی را نداشته باشید، هم خودتان و هم مهمان‌هایتان از این دورهمی لذت خواهید برد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی