[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

«سال گربه» و یک بهرام افشاری متفاوت، روزنامه شیراز نوین

تهیه‌کننده «سال گربه» گفت: سینمای ایران ظرفیت دو فیلم پرفروش در کنار هم را دارد؛ این فیلم می‌تواند با وجود «تمساح خونی» هم پرفروش شود. 
به گزارش ایرنا، سعید خانی، تهیه‌کننده فیلم سال گربه که در اکران عید فطر به سینماها اضافه شد، درباره شرایط فعلی این فیلم گفت: سینمای ایران ظرفیت دو فیلم پرفروش در کنار هم را دارد؛ شرایط اکران این فیلم برای عید فراهم نشد و امیدوارم هم تمساح خونی و هم این فیلم، به فروش بالایی برسند. این فیلم می‌تواند با وجود تمساح خونی هم پرفروش شود.
خانی با بیان اینکه مدت‌هاست فیلم‌هایی در گونه کمدی فانتزی نداشتیم، عنوان کرد: این فیلم، فضایی فانتزی و نه واقعی دارد. در سال گربه به این سمت رفتیم که قصه، صحنه، لباس‌ها و ماهیت فیلم، کمدی - فانتزی باشد.
تهیه‌کننده فیلم دوزیست، دهه‌های ۷۰ و ۸۰ را مملو از فیلم‌هایی در گونه فانتری کمدی دانست و گفت: در سینمای ایران با کمبود ژانر مواجه‌ هستیم و هر فرد باید تلاش کند در فضای ژانر کاری خودش، اتفاق متفاوتی را رقم بزند. در دهه ۷۰ و ۸۰ فیلم‌هایی در این ژانر، زیاد داشتیم که حالا فراموش شده‌اند، اما در حال حاضر به دلیل ایجاد تنوع در ذائقه مردم باید تلاش کنیم تکثر و تفاوت ژانر ایجاد شود.
متفاوت‌ترین نقش‌آفرینی بهرام افشاری در انتظار مخاطب است
تهیه‌کننده سال گربه در پاسخ به اینکه آیا بهرام افشاری می‌تواند موفقیت فسیل را در این اثر تکرار کند، افزود: بهرام افشاری بازیگر خوبی است و در این فیلم، متفاوت با تمام فیلم‌هایی که پیش‌تر بازی کرده، ظاهر شده است. مخاطب قطعاً دوست دارد ببیند بهرام افشاری در این فیلم چگونه است و تفاوت بازی او را در این فیلم نسبت به فیلم‌های قبلی احساس خواهد کرد.
خانی که پیشتر تجربه همکاری با کارگردان سال گربه را در سریال حرفه‌ای داشت، در این‌باره گفت: دو فیلم قبلی کارگردان این اثر، اجتماعی و جنایی - پلیسی بود و با مشورت هم، هر دو به این نتیجه رسیدیم که هم او خودش را تکرار نکند و هم من. من قبل از این فیلم، یک سریال کمدی ساختم و بعد، فیلم اجتماعی و تلاش داشتم در ژانرهای قبلی نمانم.
فیلم سینمایی سال گربه فیلمی در گونه کمدی فانتزی است که بهرام افشاری، سارا بهرامی، هومن برق‌نورد، شبنم قربانی، لادن ژاوه‌وند، مرتضی تقی‌زاده، نوشین تبریزی، رضا رشیدپور و همچنین علی اوجی و حمید معصومی‌نژاد در آن ایفای نقش می‌کنند.
سعید خانی پیش از این فیلم، تهیه‌کنندگی سریال حرفه‌ای را به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده برعهده داشته است. تقی‌زاده پیش از سریال حرفه‌ای، فیلم زرد را کارگردانی کرد که ملودرامی اجتماعی بود. من، لیپار، دوزیست، لونه زنبور و ارادتمند، نازنین، بهاره و تینا دیگر فیلم هایی هستند که خانی آنها را تهیه کرده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی