[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

سال بعد قرارداد بهتری در لیگ بوندس‌لیگا می‌بندم، روزنامه شیراز نوین

نماینده وزن ۸۱-کیلوگرم تیم ملی جودو کشورمان گفت: تلاش می‌کنم در بازی‌های آسیایی و المپیک طعم شیرین مدال بازی‌های آسیایی و المپیک را بچشم.
سعید ملایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در واکنش به آخرین رده‌بندی فدراسیون جهانی جودو که به عنوان نفر اول رنکنیگ وزن 81-کیلوگرم نام وی را اعلام کرده است اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم با زحماتی که در این چند سال کشیدم توانستم عناوین مختلفی در مسابقات قهرمانی آسیا، کشورهای اسلامی، قهرمانی جهان و چندین دوره مسابقات گرندپری و گرنداسلم را به دست بیاورم. به هر حال بعد از چند سال زحمت توانستم به این جایگاه برسم. بعد از ناکامی‌هایی که در المپیک برایم رقم خورد، حالا خوشحالم که توانستم به این جایگاه برسم.
دارنده نشان برنز مسابقات گرندپری در پاسخ به این سؤال که با توجه به جایگاهی که در رنکینگ جهانی به دست آوردی چه برنامه‌هایی برای حفظ این جایگاه داری گفت: تلاش می‌کنم این اولین و آخرین خوشحالی من نباشد. تلاش می‌کنم در بازی‌های آسیایی و المپیک، اگر لیاقت داشته باشم، ان‌شاءالله طعم شیرین مدال بازی‌های آسیایی و المپیک را بچشم.
ملایی در پاسخ به این سؤال که گویا برای حضور در مسابقات جام جهانی راهی روسیه نمی‌شوی گفت: طبق برنامه‌ریزی که فدراسیون انجام داده قرار است تیم دوم راهی مسابقات جام جهانی شود. در وزن من کسی به این رقابت‌ها اعزام نمی‌شود؛ ضمن اینکه بنده برای حضور در نخستین مرحله مسابقات لیگ بوندس لیگا چهارشنبه راهی آلمان می‌شوم.
دارنده نشان برنز مسابقات جهانی در پاسخ به این سؤال که قرار است چند مرحله در لیگ بوندس لیگا برای تیم باشگاهی خود مبارزه کنی گفت: طبق برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم، من به مدت یک سال با این تیم قرارداد دارم، چهارشنبه راهی آلمان می‌شوم و حدود پنج روز در اختیار باشگاه هستم و قرار است برای این تیم در نخستین مرحله سه مسابقه انجام دهم. پس از برگزاری این مسابقات بلافاصله به ایران بازمی‌گردم. با توجه به حضور تیم ملی در مسابقات بازی‌های آسیایی، باید هرچه زودتر به تیم ملی ملحق شوم و در اختیار تیم ملی باشم. فعلاً صحبت کرده‌ام به دلیل حضور در بازی‌‌های آسیایی سه تا پنج روز در اختیار باشگاهم باشم و قطعاً پس از آن زمان زیادی در اختیار باشگاه خواهم بود.
ملایی در پاسخ به این سؤال که چرا قرارداد طولانی‌مدت با تیم «جی‌سی کی شن» نبسته‌ای گفت: به هر حال این اولین حضورم در این لیگ است. هدف من این است که سال اول در این رقابت‌ها تجربه کسب کنم و شناخته شوم. قطعاً پس از اینکه شناخته شدم پیشنهادهای بهتری خواهم داشت. فعلاً قراردادی که با آنها بسته‌ام در حد همین لیگ ایران است، اما مطمئنم با روند صعودی که دارم سال بعد قراردادهای بهتری ثبت خواهم کرد.
وی در پاسخ به این سؤال با توجه به نتایج درخشانی که در مسابقات مختلف کسب کرده‌ای انتظارها از سعید ملایی در بازی‌های آسیایی بسیار زیاد است، پیش‌بینی شما از کسب مدال در اندونزی چیست گفت: شرایط جودو اینطور نیست که مانند رشته‌های رکوردی بتوانیم پیش‌بینی کنیم. هدف من این است که با بهترین بدن کارم را آغاز کنم. تمام تلاشم را می‌کنم در چهار ماه باقی مانده تا بازی‌های آسیایی اندونزی، بدون هیچ حاشیه و مشکلی با آمادگی لازم بدنی در بازی‌های آسیایی اندونزی شرکت کنم و بهترین مدال را کسب کنم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی