[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۰
  • دوره جدید

آیین صحبت یار در سال ۱۴۰۳ در فراشبند آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، مهدی محمدی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر مجید وامق، فرماندار و سید نعمت‌الله حسینی نژاد، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان فراشبند با حضور در منزل یاسین بهمنی، محمدحسین بحرانی‌فرد و زهره کشاورز با آنها دیدار و گفت‌وگو کردند.
مجید وامق، فرماندار شهرستان فراشبند در دیدار با مفاخر فرهنگی و هنری شهرستان گفت: تک‌تک شما در هر حوزه فرهنگی و هنری که فعالیت می‌کنید، حرفی برای گفتن دارید و می‌توانید از این ظرفیت‌ها برای فرهنگ‌سازی و مقابله با جنگ نرم دشمن بهره ببرید. فرماندار فراشبند تصریح کرد: همان‌گونه که می بینید سبک زندگی‌ها دارد عوض می‌شود و دشمن نیز خیلی زیرکانه سبک زندگی مردم ما را به سمتی که خود دوست دارد سوق می‌دهد؛ بنابرین شماها باید با ابزار هنری خودتان در جهت حفظ شعائر دینی و مقابله با جنگ نرم دشمن اقدام کنید.
در این دیدار و ادامه سلسله‌برنامه‌های« صحبت یار» به منظور ارج‌گذاری بر فعالیت‌های ارزشمند مفاخر فرهنگی و هنری شهرستان فراشبند از یاسین بهمنی و زهره کشاورز در حوزه شعر و ادبیات و از محمدحسین بحرانی‌فرد در حوزه رسانه(خبرنگاری، روزنامه‌نگاری و...) با اهدای لوح سپاس و هدیه‌ای تجلیل شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی