[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

اشتغال شش هزار نفری ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: کارگران مجرب و مسئولانی که کیفیت کار برایشان از اهمیت برخوردار است قادر به رونق‌بخشی به نظام اقتصادی هستند.
به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، اسماعیل تبادار در آیین بزرگداشت روز جهانی کارگر در شیراز گفت: طی اعصار و قرون‌های طولانی هرکجا آثار گرانبها و ماندگاری باقی مانده است، كارگران آن را به وديعه گذاشته‌اند.
وی با بيان اينكه هرکجا عمران و آبادی زمينه‌ساز رشد و توسعه شده است، اصل و اساس آن بر فعاليت كارگرانی بوده كه با تلاش خستگی‌ناپذير آن را ايجاد كرده‌اند، افزود: همه بر اين مطلب واقفند كه در همه زمان‌ها، كار و مقام كارگری جايگاه ويژه‌ای داشته است.
استاندار فارس با تصريح بر اينكه در آموزه دينی نيز امر كارگری جايگاه برجسته‌ای دارد، تا جايی كه پيامبر بر دستان با عظمت كارگر بوسه زده است گفت: در ميان شاعران و بزرگان نيز امر كار و كارگری به‌عنوان مهمترين موضوع بوده است. به گفته تبادار، اركان نگاه دين اسلام نه بهره‌گيری از استعمار و استثمار از كارگر بوده بلكه تلاش كارگر دست‌مايه‌ای برای معاش قلمداد شده است.
وی تأكيد كرد: اگر بخواهيم چرخه اقتصاد و توسعه و توليد جايگاه ويژه‌ای پيدا كند بايد نگاهمان در ابعاد مختلف به جامعه كارگری باشد.
استاندار فارس در خاتمه عنوان كرد: با افتتاح نزديک به يازده هزار ميليارد تومان پروژه صنعتی، زمينه اشتغال شش هزار نفر در فارس ايجاد خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی