[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۲۷
  • دوره جدید

از فضای مجازی بومی حمایت می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با تأکید‌بر لزوم افزایش آموزش مهارت‌های اشتغال‌زایی به دانشجویان از گسترش فضای مجازی بومی در واحد متبوعش خبر داد.
محمدکاظم کاوه پیشقدم اظهار کرد: سال ۹۷ اولویت و تأکید‌ واحد شیراز بر مسائل فرهنگی و پژوهشی به‌عنوان دو حوزه راهبردی است که هرکدام اقدامات و پیگیری‌های خاص خود را دارد. کاوه پیشقدم افزود: تلاش برای جذب درآمدهای غیرشهریه و حل مشکلات مالی واحدهای مختلف استان، حل برخی مشکلات در حوزه اموال و اسناد دانشگاه و تلاش برای ارتقای کیفیت پژوهش، گسترش شرکت‌های دانش‌بنیان و حمایت از خلاقیت‌های دانشجویان از مهم‌ترین برنامه‌های واحد شیراز در سال جاری است. وی با حمایت از گسترش فضای مجازی بومی و امن از آمادگی واحد متبوعش برای افزایش آموزش‌های مجازی خبر داد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز خاطرنشان کرد: مهمترین اتفاق مثبتی که در سال جاری به دنبال تحقق آن هستیم ارائه آموزش‌هایی است که به ایجاد اشتغال بینجامد؛ در همین زمینه قصد داریم از متخصصان و کارشناسان استفاده کنیم تا مهارت‌هایی را به دانشجویان بیاموزند که آنان پس از فارغ‌التحصیلی بتوانند مشغول به کار شوند؛ زیرا آماده کردن دانشجویان برای یافتن شغل، امروزه اهمیت فراوانی دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی