[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۳
  • دوره جدید

کشتی فرنگی قهرمانی آسیا جوان شیرازی به مدال برنز رسید، روزنامه شیراز نوین

نماینده ایران در وزن ۶۰ کیلوگرم به مدال برنز کشتی قهرمانی آسیا رسید. به گزارش شیرازنوین، مسابقات رده‌بندی و فینال پنج وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی آسیا بعد از ظهر دیروز(سه‌شنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد و امیررضا ده‌بزرگی در رقابت‌های رده‌بندی وزن ۶۰ کیلوگرم به عنوان رسید.
ده‌بزرگی در دیدار رده‌بندی این وزن برابر بهرام اف از ازبکستان قرار گرفت و در نهایت با نتیجه ۹ بر صفر و امتیاز عالی به پیروزی رسید که نهایتاً مدال برنز وزن ۶۰ کیلوگرم قهرمانی آسیا را از آن خود کرد.
در وزن ۶۰ کیلوگرم امیررضا ده‌بزرگی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم جوی هوانگ از چین‌تایپه را با نتیجه ۹ بر صفر شکست داد. وی در دور سوم مقابل اسلام‌جان عزیزاف از تاجیکستان را با نتیجه ۸ بر ۵ از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. او در این مرحله برابر ژولامان شارشنبیکوف دارنده ۲ طلا و ۲ نقره جهان از قرقیزستان شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت.
ده‌بزرگی بعد از پایان این کشتی اعلام کرد: من به شارشنبیکوف باختم که قهرمان بزرگی بود، اما با تدابیر کادر فنی به مدال برنز رسیدم؛ از زمانی که کشتی را شروع کردم، باور داشتم که به مدال المپیک خواهم رسید.
وی گفت: برای شکست قهرمانان نامدار نیاز به تجربه بیشتر دارم و در آینده روی کشتی آنان بیشتر کار می‌کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی