[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

برترين چهره علمی جوان استان فارس ازقائمیه انتخاب شد، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین- سید محی الدین حسینی ارسنجانی

Arsanjani.moiin@gmail.com

 سجاد اكبرپور به‌عنوان برترين چهره علمی جوان سال ١٣٩٦ استان فارس انتخاب شد. وی درگفت‌وگو با خبرنگار شیرازنوین اظهارداشت: به لطف الهی و با دعای خیر خانواده و دوستان در همایش تجلیلی که از برترین‌های استان فارس با حضور مدیران استانی و ازجمله معاونت سیاسی‌امنیتی استانداری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیرکل ورزش و جوانان، فرمانداران شهرستان‌های استان فارس و... تشکیل شد، از برترین‌‌های بخش‌های علمی، ورزشی و فرهنگی استان فارس تجلیل شد. اکبرپورگفت: خوشحالم که من بواسطه تلاش‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و ورزشی توانستم در این همایش آنهم از وطن عزیزم شهر قائمیه‌ فارس به‌عنوان برترین چهره علمی جوان سال ١٣٩٦ استان فارس انتخاب و نامزد کسب عنوان برترین جوان سال ٩٦ جمهوری اسلامی ایران شوم.
وی افزود: کسب دو مدال نقره مسابقات جهانی اختراعات و هوش مصنوعی، کسب ۵دیپلم افتخار از اتحادیه اروپا، کسب سهمیه ورودی مسابقات جهانی اختراعات و هوش مصنوعی ٢٠١٨ آمریکا شمالی ازجمله افتخارات بنده بوده است که از این بابت خدای بزرگ را شاکر و سپاسگزارم. این منتخب برترین چهره‌‌های علمی جوان استان که به‌عنوان مشاور جوان  به عضویت اتاق فکر و گروه مشاوران استاندار فارس درآمده است در ادامه خاطرنشان کرد: قطعاً در کشور عزیزم ایران و استان پهناورمان فارس و شهر پرافتخارم قائمیه نیروهای جوان شایسته  و نخبه فراوانی است که مسئولان باید به نیازها و خواسته‌های آنان توجه کرده و به امورشان رسیدگی کنند.
وی یادآورشد: با نگاه تیزبین عوامل بررسی‌کننده، بنده به‌عنوان برترین چهره علمی جوان استان فارس به معاونت جوانان سازمان ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان معرفی شدم تا در مرحله کشوری انتخاب برترین جوان سال ٩٦ کشور شرکت داده شدم و در صورت کسب امتیازات لازم در مرحله کشوری به‌عنوان برترین جوان سال کشور انتخاب و ازطرف رئیس‌جمهور تقدیر خواهم شد. اکبرپور در پایان گفت: لازم می‌دانم از استاندار محترم و معاونان وی و مدیران دستگاه‌های اجرایی فارس و قائمیه که مقدمات حضور بنده و معرفی‌ام به‌عنوان جوان شایسته  را فراهم کردند تقدیر و تشکر کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی