[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

تجلیل از نخبگان ورزش و جوانان فارس در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

 طی مراسمی ‌از جوانان نخبه عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی و رسانه استان فارس در شیراز تجلیل شد.  به گزارش ایسنا منطقه‌ی فارس، عصر سه‌شنبه 11‌اردیبهشت و همزمان با هفته‌ی جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان فارس از قریب به 250‌جوان نخبه عرصه‌های علمی، پژوهشی، در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، ورزشی و رسانه، تجلیل شد. 
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس در حاشیه‌ی این مراسم در گفت‌و‌گو با ایسنا گفت: از ابتدای قبول مسئولیت در این عرصه، با هدف ایجاد بستری برای حمایت از جوانان و ورزشکاران، صندوقی را با عنوان مؤسسه‌ی حمایت از قهرمانان و نخبگان راه‌اندازی کردیم. 
حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه اقدامات شاخصی از دو سال قبل تا کنون با همراهی این مؤسسه در فارس انجام شده است گفت: امسال هم همزمان با هفته‌ی جوان و در آستانه‌ی میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت صاحب‌الزمان(عج) با برنامه‌ریزی مناسب، بستری برای تجلیل از حدود 250‌جوان نخبه در حوزه‌های مختلف فراهم شد. 
کامیاب گفت: افرادی که مورد تجلیل قرار می‌گیرند، شامل ورزشکاران رشته‌های مختلف، حامیان و متولیان ورزش و جوانان نخبه در زمینه‌های علمی، پژوهشی و‌... خواهند بود. 
او با بیان اینکه بالغ بر 400‌میلیون تومان هدایا به رسم قدردانی به 250‌نفر اهدا می‌شود گفت: ویژه‌ترین هدیه‌ی امروز به آقای‌هادی چوپانی، ورزشکار جوان رشته‌ی پرورش اندام به دلیل 5‌سال مداوم کسب مقام اول جهان تعلق می‌گیرد که شامل کمک هزینه‌ی خرید یک واحد مسکونی است. 
کامیاب خاطرنشان کرد که سایر هدایا متناسب با عناوین کسب شده توسط ورزشکاران و جوانان یا نحوه‌ی حمایت و همراهی در عرصه‌های ورزشی خواهد بود. 
مدیرکل ورزش و جوانان گفت: معرفی جوانان نخبه علمی، پژوهشی در زمینه‌های مختلف نیز با همکاری بنیاد نخبگان فارس، دانشگاه‌های مختلف و انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان استان فارس، شناسایی و انتخاب شده‌اند. 
کامیاب تصریح کرد که این برنامه در سال‌های آینده نیز با هدف ایجاد و تقویت انگیزه در ورزشکاران، جوانان و حامیان عرصه‌های ورزش و جوانان، تداوم خواهد داشت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی