[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۵
  • دوره جدید

برداشت ۲میلیارد از حساب استقلال سوءتفاهم بود، روزنامه شیراز نوین

تسنیم: وزیر ورزش درخصوص مشکلات مالی استقلال خوزستان گفت:‌ از خودشان سوال کنید. بالاخره یک باشگاه خصوصی‌ است و باید مشکلش را حل کند.
مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به این سوال که طبق قانون وزارت ورزش باید 5معاونت داشته باشد، اما در حال حاضر 7معاونت دارد و علت این کار چیست گفت: چه کسی گفته 5معاونت؟ اگر مستندی در این‌باره هست ارائه کنید.
وی درخصوص علت عدم پرداخت پاداش‌های ورزشکاران ملی گفت:‌ دکتر روحانی برنامه‌های متنوعی دارند و تلاش می‌کنیم با توجه به برنامه‌های متنوعی که رئیس‌جمهور دارند، در اسفندماه مراسمی را در این راستا برگزار کنیم.
وزیر ورزش درباره مشکلات به وجود آمده برای استقلال خوزستان و اینکه مسئولان این تیم اعلام کرده‌اند به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند به عمان برای برگزاری مسابقه آسیایی‌شان بروند، اظهار داشت:‌ از خودشان سوال کنید. بالاخره یک باشگاه خصوصی‌ است و باید مشکلش را حل کند.
سلطانی‌فر درباره آخرین وضعیت پرونده حقوقی استقلال در فیفا نیز گفت: تلاشمان را انجام داده‌ایم و  منتظر پاسخ اعتراض هستیم.
وی درخصوص علت بلوکه شدن مبلغ 2میلیارد تومان از حساب باشگاه استقلال تهران نیز گفت: سوءتفاهمی پیش آمده بود و نامه‌ای در این زمینه ارائه و مشکل برطرف شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی