[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

دام سیاه پزشک قلابی برای زن جوان، روزنامه شیراز نوین

زشک قلابی پوست و زیبایی که زن جوان را پس از بیهوشی در مطب مورد آزار و اذیت قرار داده بود، بازداشت شد.
 5‌اردیبهشت امسال زن جوانی با حضور در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران از مرد پزشکی به اتهام آزار و اذیت شیطانی شکایت کرد.
در تحقیقات مشخص شد، این زن هنگامی‌ که به مطب پزشک پوست و زیبایی در یکی از محله‌های تهران‌پارس رفته بود، دکتر معالج برای درمان، او را بیهوش کرده است. بعد از به‌هوش آمدن متوجه شده او را مورد آزار و اذیت قرار داده است. با طرح این شکایت پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
زن جوان درباره بلایی که سرش آمده بود به افسر تحقیق گفت: برای ترمیم پوست و ریزش موهایم به مطب پزشکی به نام منصور در خیابان وفادار شرقی تهران‌پارس رفتم. او به من مشاوره پزشکی داد و قرارشد برای از بین بردن لک‌های روی پوستم، چند جلسه دیگر به مطب او بروم. سرانجام دوم اردیبهشت امسال برای درمان بیماری‌ام به مطب او رفتم. پزشک مدعی شد که باید بی‌حسی موضعی انجام دهد که با اعتماد به او قبول کردم. بعد به من سرم تزریق کرد که بی‌هوش شدم. پس از به‌هوش آمدن احساس بدحالی داشتم، با یکی از بستگانم تماس گرفتم و خواستم برای بردن من به مطب بیاید‌.
شاکی ادامه داد: بعد همراه او به خانه‌اش رفتم. حالم که بهتر شد، نزد پزشک زنان رفتم که متوجه شدم مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌ام و همانجا بود که متوجه شدم آن پزشک از من سوء‌استفاده کرده است.
با شکایت این زن، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و پلیس برای شناسایی و دستگیری پزشک آزارگر تحقیقاتش را آغاز کرد. مأموران با هماهنگی قضایی 8‌اردیبهشت امسال برای دستگیری متهم به مطب کار او در شرق تهران رفتند. آنها زمانی که وارد مطب شدند، دیدند مرد پزشک در حال ویزیت یک بیمار است. او بازداشت شد و نتوانست فرصتی برای فرار پیدا کند. متهم 40‌ساله به نام منصور برای تحقیقات در اختیار مأموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت. این در حالی بود که بررسی مأموران از مدرک پزشکی متهم نشان می‌داد، از روی مدرک یک پزشک جعل شده است. متهم دارای مدرک تحصیلی سوم راهنمایی بوده و با جا زدن خود به عنوان یک دکتر عمومی ‌78‌ساله فعالیت‌های مجرمانه‌اش را انجام داده و اقدام به ویزیت، معاینه و حتی عمل‌های تخصصی پوست کرده است.
متهم میانسال زمانی که متوجه شد راز جرایمش فاش شده، لب به اعتراف گشود
سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران در این باره گفت: تحقیقات از متهم نشان می‌داد او حدود دو ماه پیش در مطب همین دکتر سالخورده مشغول کار بوده است. در این مدت مرد پزشک به دلیل کهولت سن کمتر به مطب رفت و آمد می‌کرده است. همین موضوع باعث شده متهم بیشتر اقدامات پزشکی و مشاوره‌ها را به جای مرد پزشک انجام‌دهد. وی افزود: متهم نیز از این فرصت استفاده کرده و دست به جرایم سیاهی زده است. تحقیقات از این پزشک قلابی برای رازگشایی از دیگر جرایم سیاه او ادامه دارد. افرادی که در دام این پزشک قلابی گرفتار شده‌اند، می‌توانند برای شکایت یا پیگیری پرونده‌هایشان به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی