[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

روستاهای نزدیک به شیراز نباید محروم بمانند ، روزنامه شیراز نوین

سید‌کمال پاک‌فطرت، مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری فارس به‌همراه مهندس امیدوار، معاون عمرانی فرمانداری شیراز و مهندس صف‌شکن، مدیر بنیاد مسکن این شهرستان از فعالیت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز در روستاهای منطقه کهمره سرخی بخش ارژن شامل روستاهای ماصرم سفلی، ریچی، جمالی (جدید)، رمقان و کراچ بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس مدیرکل دفترروستایی استانداری فارس در این بازدید برلزوم تداوم فعالیت‌های عمران روستایی در شهرستان شیراز تأکید کرد و گفت: بسیاری از روستاهای شیراز در سایه توسعه این شهر قرار گرفته‌اند و محرومیت‌های مضاعف در این مناطق چندان به چشم نمی‌آید. اما در عین حال بسیار بزرگ و ریشه‌دار است‌. پاک‌فطرت با بیان اینکه بنیاد مسکن انقلاب اسلام و نظام اسلام در سال‌های مختلف فعالیت‌های فراوانی در زمینه توسعه روستایی و محرومیت‌زدایی در این مناطق انجام داده است گفت‌: درعین حال همچنان بسیاری از روستاها محروم و غبار محرومیت بر چهره این مناطق نشسته است. لازم است با تخصیص عادلانه اعتبارات و با برنامه‌ریزی و تداوم فعالیت‌های توسعه محرومیت برای همیشه  از این مناطق رخت بربندد.
مسعود صف‌شکن مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز گفت: نزدیکی این روستاها به شیراز موجب نشده است که برنامه‌ریزی‌ها‌ی توسعه روستایی در این مناطق مغفول بماند. ما همه تلاش خود را معطوف به شتاب توسعه در همه مناطق و در روستاهای دشت قره‌باغ و مناطق نزدیک به شیراز کرده‌ایم‌. مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز فعالیت‌های انجام شده درحوزه واگذاری زمین در شهرستان شیراز را هم تشریح کرد و گفت‌: به‌صورت کلی تا‌کنون تعداد 2‌هزار و 350‌قطعه زمین در روستاهای شهرستان  شیراز جهت ساخت منازل مسکونی به متقاضیان واگذار شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی