[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

بیمارستان صحرایی در بخش جره و بالاده کازرون برپا شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس از برپایی بیمارستان صاحب‌الزمان (عج) به مناسبت نیمه شعبان در بخش جره و بالاده کازرون خبر داد. فرخ بهارلویی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به برپایی بیمارستان صاحب‌الزمان (عج) به مناسبت نیمه شعبان در بخش جره و بالاده شهرستان کازرون اظهار کرد: این بیمارستان از 12اردیبهشت‌ماه به مدت 3‌روز برپا بود و به ارائه خدمات درمانی به مردم این منطقه می‌پرداخت. 
وی با اشاره به غربالگری اولیه که از ابتدای اردیبهشت‌ماه به مدت 10‌روز انجام شده است گفت: 15‌هزار نفر توسط 6‌تیم پزشکی با همکاری شبکه بهداشت و درمان کازرون غربالگری شدند که از این تعداد 2هزار نفر به متخصص ارجاع داده شدند. رئیس بسیج جامعه پزشکی استان فارس با اشاره به وسعت منطقه و جمعیت 40هزار نفری این بخش افزود: غربالگری جدیدی نیز در مدت برپایی بیمارستان توسط تیم‌های پزشک عمومی انجام می‌شود که در روز نخست 2500نفر ویزیت شدند و 5هزار نفر- خدمت نیز ارائه شد. 
بهارلویی بیان کرد: در 3روز برپایی بیمارستان 90نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص به همراه دندانپزشک و داروساز در منطقه مستقر شدند و به ارائه خدمت به مردم این منطقه پرداختند. 
وی از برپایی 2کیلینیک سیار دندانپزشکی در منطقه خبر داد و عنوان کرد: اتوبوس سیار اتاق عمل، رادیولوژی سیار، آزمایشگاه سیار، اتاق ریکاوری و ست‌های تخصصی بخشی از تجهیزات این بیمارستان است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی