[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

خیابان انوری شیراز میزبان چهارمین جشنواره زندگی پیاده در شهر شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: چهارمین جشنواره زندگی پیاده در شهر در خیابان انوری شیراز با همکاری شهرداری منطقه دو شیراز گشایش یافت.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، ابراهیم گشتاسبی‌راد از گشایش چهارمین جشنواره زندگی پیاده در شهر به میزبانی خیابان انوری شیراز خبر داد و گفت: این جشنواره که 12‌اردی‌بهشت‌ماه همزمان با اعیاد شعبانیه و هفته شیراز گشایش یافته است تا 14اردی‌بهشت‌ماه ادامه داشت.
وی با اشاره به اینکه جشنواره زندگی پیاده در شهر در خیابان‌هایی که تردد مردم زیاد است برگزار می‌شود افزود: خیابان عفیف‌آباد و ارگ کریم‌خانی از دیگر اماکنی است که این جشنواره در آنها برگزار شده است.
معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز به تشریح برنامه‌هایی که در این جشنواره برگزار می‌شود پرداخت و بیان کرد: اجرای موسیقی سنتی، نمایشگاه صنایع دستی، نمایش عکس، مشاعره، شاهنامه‌خوانی، تفأل به حافظ، برنامه‌های ویژه کودکان و... از جمله این برنامه‌ها بود.
گشتاسبی‌راد تصریح کرد: در طول جشنواره، آموزش‌های شهروندی توسط سازمان‌های مختلف شهرداری شیراز از جمله سازمان آتش‌نشانی، پسماند، حمل و نقل و ترافیک و... به شهروندان ارائه می‌شد.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری جشنواره زندگی پیاده در شهر، پررنگ کردن نقش انسان‌ها، افزایش روح نشاط و شادی در مردم، تقویت نقش انسان در طراحی و مدیریت شهری است.
وی با بیان اینکه چهارمین جشنواره زندگی پیاده در شهر با حضور شهردار شیراز، اعضای شورای شهر و معاونان شهرداری گشایش یافت گفت: این جشنواره با همکاری شهرداری منطقه دو شیراز و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز برگزار شده است.
به گفته معاون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز جشنواره زندگی پیاده در شهر با استقبال شایسته شهروندان و گردشگران خارجی مواجه شده است و برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره در طول سال برنامه‌ریزی می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی