[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

پیش‌بینی اعتبار برای راه‌های بوانات ، روزنامه شیراز نوین

مدیر‌کل راه و شهر‌سازی استان فارس گفت‌: درخصوص راه‌های روستایی‌، فرعی و اصلی شهرستان بوانات اعتبارات بسیار خوبی پیش‌بینی شده است. به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی فارس، مهندس فیروز تکاور، مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس، در بازدید از راه‌های شهرستان بوانات گفت: در حوزه راه سال خوبی را برای شهرستان بوانات پیش‌بینی می‌کنیم.
وی افزود: امسال 24‌میلیارد تومان برای تبدیل راه‌های فرعی به اصلی و 23‌میلیارد تومان نیز برای تبدیل راه‌های روستایی به فرعی و اصلی، بودجه اختصاص داده‌ایم. 
تکاور اذعان داشت: در رابطه با راه‌های فرعی و اصلی امسال 8‌میلیارد تومان برای تبدیل راه فرعی ارسنجان-مزاریجان- کره‌ای- بوانات به راه اصلی، 8میلیارد تومان برای تبدیل راه فرعی ارسنجان- کره‌ای- هرات به راه اصلی بودجه اختصاص یافته و همچنین راه فرعی بوانات به صفاشهر نیز با اعتبار 8میلیارد تومان به راه اصلی تبدیل خواهد شد.
وی در خصوص راه‌های روستایی شهرستان بوانات نیز گفت: سال گذشته قرارداد احداث 28کیلومتر راه روستایی با اعتباری بالغ‌بر 13میلیارد تومان را منعقد کردیم و امسال نیز احداث 48کیلومتر راه روستایی را در برنامه اجرایی داریم که اعتبار آن بالغ‌بر 23میلیارد تومان است.
وی افزود: از 120کیلومتر راه روستایی 28کیلومتر در سال قبل و 48کیلومتر نیز امسال به مرحله اجرایی رسید و 48کیلومتر باقیمانده نیز در سال 98 به اجرا خواهد رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی