[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای ترویج آموزه‌های دینی ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست جهاد دانشگاهی فارس با يادآوری اينكه بازگشت به آموزه‌های دينی دغدغه جامعه امروز است، تأكيد كرد كه اين نهاد انقلابی در فارس تمام پتانسيل خود را برای ترويج آموزه‌های دينی به كار می‌گيرد.
به گزارش ايسنا منطقه فارس، مظاهر بابایی ۱۵اردیبهشت‌ماه در يک كنفرانس خبری كه به منظور تشریح برنامه‌های ثبت‌نام بزرگترین طرح‌های تخصصی حفظ قرآن مؤسسه بیت‌الاحزان به ميزبانی جهاد دانشگاهی فارس برگزار شد گفت: مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) و فعالیت‌های آن ازجمله افتخارات فارس محسوب می‌شوند. 
وی با اشاره به فعالیت‌های خبرگزاری ایكنا و همكاری نزدیک این خبرگزاری با مؤسسات قرآنی به‌خصوص مؤسسه بیت‌الاحزان به‌عنوان مؤسسه تخصصی تربیت حافظان قرآن افزود: خبرگزاری ایكنا به‌صورت تخصصی در حوزه پوشش اخبار و فعالیت‌های قرآنی فعالیت می‌كند‌.
بابايی با یادآوری این نکته که اخبار ایكنا به ۴۲زبان زنده دنیا ترجمه می‌شود گفت: تمام تلاش خبرگزاری ایكنا این است كه بتواند به بهترین وجه ممكن در عرصه ترویج فرهنگ قرآنی فعالیت كند و در این راستا هم در سطح ملی و هم در سطح استانی نهایت همكاری را با مؤسسات قرآنی از جمله بیت‌الاحزان دارد.
رئیس خبرگزاری ایكنا شعبه فارس با تأكیدبر اینكه حمایت از مؤسسات برتر قرآنی نظیر بیت‌الاحزان وظیفه‌ی ما است گفت: با توجه به اینكه مؤسسه بیت‌الاحزان در حوزه قرآن فعالیت شاخص و منحصربه‌فردی انجام می‌دهد، بنابراین ما نیز توجه ویژه‌ای به این مؤسسه داریم.
سرپرست جهاد دانشگاهی فارس با یادآوری اینكه پیش‌از این، جهاد دانشگاهی با مؤسسه بیت‌الاحزان در برگزاری دوره‌های آموزشی پیش‌دبستانی همكاری داشته است، ابراز امیدواری كرد كه در آینده نزدیک نیز بتوانیم همكاری‌های بیشتری با این مؤسسه داشته باشیم تا پتانسیل مؤسسه بیت‌الاحزان به‌عنوان مؤسسه شاخص استان فارس در سطح ملی بیشتر مطرح شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی