[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۷
  • دوره جدید

شهرام گودرزی: از بعضی افراد در باشگاه تراکتورسازی ناراحتم، روزنامه شیراز نوین

هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم در فصل گذشته تأکید کرد که اگر مشکلات مالی نبود، این تیم می‌توانست سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به‌دست بیاورد.
گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد عملکرد پارس جنوبی در لیگ فصل گذشته گفت: در مجموع تیم ما عملکرد خوبی داشت. تا به حال تیمی ‌نتوانسته بود بعد از صعود به لیگ برتر، در اولین سال رده پنجمی ‌را به‌دست بیاورد. اگر در نیم‌فصل دوم مشکلات مالی نبود، حتی پارس جنوبی می‌توانست سهمیه آسیا هم بگیرد، ولی ما در مجموع جایگاه بسیار خوبی را به‌دست آوردیم.
وی در خصوص عملکردش در فصل گذشته عنوان کرد: در تراکتورسازی که شرایط برایم خوب و راضی‌کننده نبود و مشکلاتی در این تیم برایم ایجاد شد. در پارس جنوبی اما وضعیت خوبی داشتم و کادر فنی و هواداران هم از عملکردم راضی بودند. من در تراکتورسازی از یک‌سری آدم‌ها ناراحت هستم، ولی نمی‌خواهم زیاد در مورد گذشته حرف بزنم. آنجا برخورد خوبی با ما صورت نگرفت و برخی اتفاقات می‌توانست رخ ندهد. به‌هرحال فوتبال همین است.
هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پاسخ به سؤالی در مورد وضعیتش برای فصل آینده خاطرنشان کرد: هنوز تصمیمی‌نگرفته‌ام و البته باید بگویم که از حضور در پارس جنوبی راضی بودم. من اینجا غیر از خوبی چیزی ندیدم و باید از زحمات آقای رضاییان مدیرعامل باشگاه هم تشکر کنم. برای فصل بعد اولویت خاصی ندارم، من پیشنهادها را بررسی خواهم کرد تا بهترین تصمیم را بگیرم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی