[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

باقریان: نبودن زهرا نعمتی در مجمع انتخاباتی تیراندازی با‌کمان کم لطفی بزرگی است، روزنامه شیراز نوین

کاندیدای انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان اعلام کرد که نبودن زهرا نعمتی در مجمع انتخاباتی نه تنها عیار و وزن مجمع را کاسته، بلکه کم‌لطفی بزرگی به خانواده تیروکمان خواهد بود.
محسن باقریان، کاندیدای انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: مجمع انتخاباتی تیراندازی با کمان در حالی روز سه‌شنبه در محل آکادمی ‌ملی المپیک برگزار خواهد شد که جای پرچمدار المپیک ریو و قهرمان پارالمپیک2016 در آن خالیست. شاید مصاحبه‌های اخیر زهرا نعمتی و یا دفاع از حقوق واقعی خود دلیلی برای این موضوع باشد. به هر حال این موضوع به شائبه حمایت برخی‌ها از کاندیدای خاص قوت بخشیده شده است و شایعه مهندسی انتخابات را به نفع شخص خاصی ملموس‌تر می‌سازد.
کاندیدای انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان تأکید کرد: هفته گذشته به همراه تعدادی دیگر از کاندیداها از وزیر ورزش خواستار رسیدگی به این شایعات و شفاف‌سازی موضع وزارت ورزش در این خصوص شده‌ایم. به عقیده من خانواده تیروکمان امروز نیازمند کرامت است. وقتی بهترین کماندار معرفی شده از سوی فدراسیون جهانی را به شایستگی به‌جا نمی‌آوریم، در واقع خانواده تیروکمان را تکریم نکرده‌ایم. در شرایطی که امروزه دنیای کسب و کار به دنبال استفاده مناسب از ورزشکاران محبوب است تا بر محصولات خود صحه بگذارند، ما به راحتی از برند ارزشمند و چهره جهانی زهرا نعمتی می‌گذریم و این سرمایه بزرگ ملی را نادیده گرفته و تکریم نمی‌کنیم. بی‌شک این رفتار از سوی خانواده تیروکمان محکوم شناخته شده و کم‌لطفی بزرگی تلقی می‌شود. امیدوارم در این انتخابات پیش رو سکان فدراسیون به دست خانواده تیروکمان بیفتد و بعد از این شاهد این گونه رفتارهای ناشایست نباشیم.
مجمع انتخاباتی فدراسیون تیراندازی با کمان روز سه‌شنبه مورخه 18‌اردیبهشت97 در محل آکادمی ‌ملی المپیک برگزار می‌شود و سرنوشت فدراسیون که بیش از یک‌سال با سرپرست اداره می‌شود به دست اعضای مجمع رقم خواهد خورد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی