[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در کازرون ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌شهرستان کازرون از اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده و دستگیری 39‌نفر سارق و 21‌نفر خرده‌فروش مواد مخدر و معتاد طی دو هفته گذشته خبر داد. 
سرهنگ « محمد عبادی‌نژاد» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، افزود: طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و به منظور بالا بردن احساس امنیت در سطح جامعه در شهرستان کازرون به مرحله اجرا درآمد. 
وی افزود: در اجرای این طرح مأموران یک‌کیلو و 745‌گرم تریاک، 708‌گرم سوخته تریاک، 786‌سانت شیشه‌، 885‌گرم هروئین کشف و در این خصوص 21‌نفر معتاد و خرده‌فروش را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی‌ شهرستان کازرون تصریح کرد: در ادامه این طرح مأموران انتظامی ‌موفق به دستگیری 39‌نفر سارق، کشف 14‌فقره سرقت قطعات خودرویی و درون خودرویی، کشف 13‌فقره کلاهبرداری و جعل اسناد، کشف 3‌فقره سرقت احشام و کشف شش دستگاه خودرو مسروقه شدند.
فرمانده انتظامی ‌شهرستان کازرون هدف از اجرای این طرح را ارتقای آسایش شهروندان و تنگ کردن عرصه برای افراد سود جو عنوان کرد و ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مردم در برقراری نظم و امنیت گفت: از شهروندان درخواست می‌شود هرگونه موارد مشکوک را سریعاً با پلیس در میان بگذارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی