[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۳
  • دوره جدید

سخن شهروندان، روزنامه شیراز نوین

همشهریان گرامی؛
شما می‌توانید ضمن برقراری ارتباط با تحریریه شیرازنوین مشکلات خود را بیان کنید. 
شماره تماس: 38381105 - 38381104 

آدرس ایمیل: shiraznovin. news@gmail.com

 با وجود هشدارهای رسانه‌های جمعی، متأسفانه بسیاری از مردم در بارندگی‌های اخیر شیراز در خیابان چمران حضور یافتند و ترافیک بی‌سابقه‌ای به وجود آمد. بسیاری از اتومبیل‌های امدادی نظیر آتش‌نشانی و اورژانس نیز در خیل عظیم اتومبیل‌ها گرفتار شده و شهروندانی که نیاز به کمک آنها داشته، در مهلکه گرفتار بودند. همه ما باید به هشدارهایی که از سوی مراجع ذیربط در مواقع بحران اعلام می‌شود توجه کنیم و باعث ازدیاد مشکلات شهر نشویم.
ریحانی 
 متأسفانه بعضی از مردم در حفظ درختان قدیمی شیراز احساس مسئولیت نمی‌کنند. دیروز شاهد بودیم که یکی از کسبه قصردشت برای اینکه نمای مغازه‌اش بهتر دیده شود با اره برقی به جان درخت قدیمی افتاده بود. تماس ما با شهرداری هم حاصلی نداشت.
زارع 
 از فروشندگان و نمایندگان تلفن همراه خواهشمندیم اگر جشنواره فروش برای محصولات خود می‌گذارند، به تعهداتی که قول می‌دهند عمل کنند. بعضی از آنها فقط در موقع فروش به مشتری وعده‌های واهی می دهند و پس از آن همه چیز را فراموش می‌کنند. در همین راستا در پاساژ آناهیتا کار به زد و خورد و درگیری انجامید.
کشاورز 
 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفته است جوانان ما به شادی نیاز دارند. رسانه ملی به عنوان یکه‌تاز میدان رسانه‌ها چه اقدامی برای بسط فرهنگ شادی در جامعه انجام داده است. سینمای کمدی ما هم که هر روز بدتر از دیروز می شود.
حسینی 
 از کارگران شهرداری برای زحماتی که در این مدت در پاکسازی شهر و لای روبی جوی‌ها و شبکه‌های فاضلاب می کشند سپاسگزاریم. اینها قشر زحمت‌کش جامعه هستند که با حقوق‌های حداقلی به خدمت رسانی مشغول هستند. شهروندان برای کمک به آنها موظف‌اند در تمیزی شهر احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی