[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز تمرکز شما روی کارهایی که انجام می‌دهید بیش از هر زمان دیگری است. اگر از این موقعیت به خوبی استفاده کنید خواهید توانست در مسائل کاری بسیار موفق باشید و حتی درآمد خود را افزایش دهید. امروز روزی فوق‌العاده برای نشان دادن جنبه حساس و مهربان وجودتان است و می‌توانید تمایل ذاتی خود به توجه و کمک کردن به دیگران را خیلی خوب مورد استفاده قرار داده و شخصی که دوست دارید را تحت تأثیر قرار دهید.
اردیبهشت
امروز شاید به شرکت در فعالیت‌های اجتماعی مختلفی دعوت شوید که حضور در آنها از لحاظ حرفه‌ای نتایج غافلگیر کننده‌ای برایتان خواهد داشت. شما با اشخاصی آشنا خواهید شد که علایق مشترکی با شما دارند و روابط دوستانه‌ای با آنها برقرار خواهید کرد. شاید از طریق این آشنایی فرصت سفر به یک کشور خارجی برایتان فراهم شود. شما استاد عملی کردن رویاهایی هستید که در سر دارید.
خرداد
طی یکی دو روز گذشته شما زیاد مثل همیشه نبوده‌اید، اما امروز هم از لحاظ روحی و هم جسمی نسبت به یکی دو روز گذشته قوی‌تر شده‌اید و تمرکز بیشتری دارید. شاید ایده‌های جدیدی برای شروع پروژه‌های شخصی و کاری که در سر دارید فراهم شده باشند. امروز فرصت بررسی این ایده‌ها و نقشه کشیدن برای عملی کردن آنها را خواهید داشت. در محل کارتان اوضاع تا میزان زیادی روبراه خواهد بود.
تیر
امروز در دیدار با شریک عاطفی خود بحث‌هایی جدی در مورد نقشه‌هایی که برای آینده خود دارید مطرح خواهند شد. این صحبت‌ها می‌توانند تمام نگرانی‌ها و تردیدهایتان را در بر بگیرند و به شما کمک خواهند کرد احساس نزدیکی بیشتری به هم داشته باشید. امروز باید تمام انرژی خود را صرف کارتان کنید و قبل از عملی کردن برنامه‌هایتان، یک بار دیگر همه چیز را از نظر بگذرانید.
مرداد
امروز ممکن است مهمان‌های ناخوانده‌ای به خانه شما بیایند. در مکالماتی که با آنها دارید موضوعات جالبی مطرح خواهند شد و ایده‌های جالبی از این طریق به فکرتان خواهند رسید. به کارگیری این ایده‌ها به شما کمک خواهد کرد نقشه‌های جدیدی برای آینده خود بکشید تا زندگی بهتری برای خود بسازید و احساس رضایت بیشتری داشته باشید.
شهریور
امروز رفت و آمدهایی که در سطح شهر دارید اطلاعات جالبی در اختیار شما قرار خواهند داد. این اطلاعات شما را به فکر بهبود بخشیدن به وضعیت اجتماعی و مالی‌تان خواهند انداخت. امروز گارد دفاعی خود را کنار بگذارید و همانی باشید که هستید. احساس نکنید مجبور هستید برای کسی نقش بازی کنید و به خودتان بگویید همینی که هستید، بهترین حالتی که است که می توانید باشید.
مهر
امروز شما به فکر تغییر دکوراسیون خانه‌تان خواهید افتاد. مشورت با دوستان و اعضای خانواده‌تان نیز ایده‌های جالبی به سرتان خواهد رساند. سعی کنید در کنار خلاقیت کمی هم جسارت به کار بگیرید تا نتایجی فوق‌العاده به دست بیاورید. امروز زیبایی‌ها شما را به سوی خودشان جذب می‌کنند و همین موضوع ممکن است باعث شود میل زیادی به خرید پیدا کنید و بخواهید هر چیز زیبایی که می بینید را صاحب شوید.
آبان
امروز مسائل معنوی ذهن شما را به خود مشغول کرده و ایده‌های بسیاری در این مورد به ذهنتان خواهند رسید که تا به حال زیاد به آنها دقت نکرده بوده‌اید. مطالعه در این مورد به شما کمک خواهد کرد نگاهی دقیق‌تر به این موضوع پیدا کرده و دانش خود را گسترش دهید. امروز از روزهایی است که احساس می‌کنید به جز شما، تمام دنیا به خوبی و خوشی زندگی می‌کنند و هیچ مشکلی ندارند.
آذر
با وجود اینکه ذهنتان طی چند روز گذشته کمی درگیر بوده، امروز اوضاع تغییر خواهد کرد و آرامش فکری و تمرکز بیشتری خواهید داشت. مسائل مادی به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند و خوشبختانه شما هم آمادگی لازم برای پرداختن به آنها را دارید. امروز جلوی آینه بایستید و به خودتان بگویید: «من بی‌نظیر هستم»! شما در انتقال انرژی خود به دیگران و کمک کردن به آنها در حل مشکلاتشان قدرت بسیاری دارید.
دی
امروز شرکت در فعالیت‌های گروهی، درهای جدیدی به روی شما باز خواهد کرد و تجربه‌های ارزشمندی در اختیار شما قرار خواهد داد. شاید لازم باشد از استعداد ذاتی خود در مدیریت و سازمان‌دهی کارها استفاده کنید. بحث‌هایی که امروز با دیگران دارید درک جدیدی از مسائل اجتماعی، معنوی و سیاسی در اختیار شما قرار داده و افق‌های جدیدی به رویتان باز خواهند کرد.
بهمن
امروز ممكن است از فردی كه نظر شما را به خود جلب كرده و واقعاً برای مدتی توجه شما را معطوف به خود كرده، الهام بگیرید. این كار بسیار مؤثر است، برای اینكه اكنون كه ماه به نشانه شما بازگشته است شما از همیشه سرحال‌تر هستید. اما اخیراً توانایی شما برای تشخیص دادن كیفیت هرچیزی قوی شده است. با دریافت‌های خودتان صادق باشید و ببینید جذابیت‌های شما به كجا منتهی می‌شوند.
اسفند
امروز ممکن است فرصت رفتن به مسافرت همراه با گروهی از دوستان نزدیک یا افراد دیگری که به واسطه فعالیتی مشترک با آنها آشنایی دارید برای شما فراهم شود. بحث‌هایی که با بقیه دارید به تأیید نهایی برنامه‌هایتان برای این سفر منجر خواهند شد. اگر قصد دارید ادامه تحصیل بدهید اکنون زمان بسیار مناسبی برای این کار است، چون هم موقعیت‌های خوبی در اختیارتان قرار دارد و هم ذهنتان خوب کار می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی