[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

پیوستن به نراتزوری برای اسکودتوی ۲۱ نهایی شد؛ طارمی به اینتر پیوست، روزنامه شیراز نوین

پیرو آسیلیو، مدیر باشگاه اینتر، اعلام کرد که قرارداد مهدی طارمی با این باشگاه نهایی شده است. به گزارش «ورزش سه»، قرارداد طارمی با باشگاه پورتو در پایان فصل‌جاری به اتمام می‌رسد و مدیران اینتر از مدت‌ها قبل مذاکرات با این بازیکن را آغاز کرده بودند و گفته شده بود که پیش قراردادی را هم با او به امضا رسانده‌اند.
توافق اینتر با این ستاره ایرانی باعث شده بود که شرایط برای او در پورتو دشوار شود و شاید به همین دلیل بود که مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند انجام تست‌های پزشکی را کمی به تأخیر بیندازند، هرچند که این تصمیم هم در شرایط او تأثیر خاصی نداشت.
اینتر موفق شد با غلبه برابر میلان برای بیستمین‌بار جام قهرمانی رقابت‌های سری ایتالیا را از آن خود کند و آسیلیو پس از مسجل شدن قهرمانی تیمش در گفت‌وگو با خبرنگاران از نهایی شدن انتقال طارمی به این باشگاه خبر داد.
مدیر اینتر در پاسخ به سؤالی درباره خریدهای این باشگاه در فصل آینده گفت: «ما دو قرارداد برای فصل آینده را تقریباً نهایی کردیم. یکی از آن‌ها 
مهدی طارمی است که به‌عنوان بازیکن آزاد از پورتو به این باشگاه خواهد پیوست و دیگری هم پیتر زلینسکی است که قرار است از ناپولی به جمع ما ملحق شود.»
بسیاری از رسانه‌های ایتالیایی و خبرنگار نزدیک به باشگاه اینتر و همچنین فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی، از چند ماه قبل خبر داده بودند که این دو بازیکن قرار است در فصل آینده پیراهن اینتر را به تن کنند و تحت هدایت سیمون اینزاگی به میدان بروند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی