[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی شهر جدید صدرا آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، آیین کلنگ‌زنی احداث ورزشگاه و زمین چمن مصنوعی شهر جدید صدرا به زمین زده شد و عملیات اجرایی آن آغاز گردید. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، این پروژه ورزشی در زمینی به مساحت 5/1هکتار با اعتباری بالغ بر 40میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی احداث می شود.
در آیین کلنگ‌زنی این پروژه ورزشی که صبح روز یکشنبه 16اردیبهشت ماه برگزار شد، حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان فارس، اردشیر حسن‌زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز، محمد ناظم‌الشریعه مسئول اداره ورزش و جوانان شهر صدرا، مدیرعامل شرکت عمران صدرا، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی و تنی چند از مسئولان ادارات شهر صدرا حضور داشتند.
این پروژه ورزشی با همکاری شرکت عمران صدرا، شهرداری صدرا و اداره کل ورزش و جوانان استان فارس اجرا خواهد شد.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس و هیئت همراه در ادامه این برنامه از مجموعه در حال احداث اسکیت این شهر بازدید کرد و در جلسه‌ای که به منظور بحث و تبادل نظر درباره مرتفع ساختن مسائل و مشکلات ورزش و جوانان شهر صدرا که در محل اداره ورزش و جوانان این شهر تشکیل شد حضور یافت.
گفتنی است شهر صدرا یکی از شهرهای جدید استان فارس و شیراز است که در 18کیلومتری شمال غرب این شهرستان واقع شده است و 120هزار نفر جمعیت دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی