[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۳
  • دوره جدید

مجمع نمایندگان فارس به‌دنبال اختصاص بودجه به سیل‌زدگان، روزنامه شیراز نوین

نماینده مردم شیراز در مجلس، از پیگیری مجمع نمایندگان فارس برای اختصاص بودجه‌ای مناسب به سیل زدگان این استان خبر داد.
 مسعود رضایی با اشاره به وقوع سیل و آب گرفتگی در استان فارس گفت: سیل و آب گرفتگی مشکلاتی برای برخی روستاها و شهرهای استان فارس به وجود آورده است. 
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه استان فارس از مشکل کم آبی رنج می‌برد و حتی امکان جیره بندی در استان وجود داشت، که بارش‌های اخیر کم آبی در این استان را جبران کرد، افزود: افت بیش از اندازه آب سدها مشکلات فراوانی برای استان فارس به وجود آورده بود که با بارش‌های اخیر حجم برخی از سدها پر شده و در برخی از سدها سطح آب بالا آمده است. 
رضایی با اشاره به اینکه سیل در استان فارس خسارات جانی نداشته است، ادامه داد: راه‌های مواصلاتی برخی از روستاهای استان فارس بسته شده و مردم در روستاها محاصره شده اند، البته تیم‌های امدادرسانی درحال کمک به مردم هستند. 
وی با انتقاد از اینکه وضعیت راه‌ها و جاده‌های استان فارس مناسب نیست، یادآور شد: متأسفانه وزارت راه و شهرسازی در دوره‌های مختلف نسبت به توسعه راه‌های استان فارس کم توجهی کرده اند و روکش آسفالت در شهرها و روستاهای استان نامناسب است. رضایی با بیان اینکه اعتبارات مناسبی به سیل در فارس اختصاص نیافته است، افزود: دولت و سازمان برنامه و بودجه باید وارد گود شوند، تا خسارت به سیل زدگان جبران شود و شکستگی سد جهرم شایعه بوده و صحت ندارد. 
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان فارس اختصاص بودجه‌ای مناسب به سیل زدگان فارس را پیگیری می‌کند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی