[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

تکذیب شایعه سرمربیگری شهریار در پرسپولیس، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه سایپا اعلام کرد سرمربیگری علی دایی در پرسپولیس شایعه است و این مربی به کارش در سایپا ادامه می‌دهد.
 طی یکی دو روز گذشته شایعات زیادی درباره سرمربیگری علی دایی در پرسپولیس در صورت جدایی برانکو ایوانکوویچ مطرح شده است. رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا که دایی را به عنوان سرمربی در تیم خود دارد، با تکذیب این شایعات به خبرگزاری مهر گفت: «علی دایی با ما قرارداد دارد و بحث حضورش در پرسپولیس شایعه است. نمی‌دانم اساس این خبر چیست. من هم این موضوع را دیروز شنیدم ولی وقتی با علی دایی صحبت کردم، خودش هم اظهار بی‌اطلاعی کرد. دایی گفت که کسی با او در این ارتباط صحبت نکرده است. همانطور هم که گفتم دایی با سایپا قرارداد دارد.»
وی ادامه داد: «دایی چند سال پیش سرمربی پرسپولیس بوده و برای اولین بارش نیست که بخواهد سرمربی این تیم شود. حضور در پرسپولیس برای دایی شهد شیرینی نیست. ضمن اینکه برانکو هم سرمربی پرسپولیس است و به ظاهر در این تیم می‌ماند.»
مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سؤال که آیا جلسه‌ای با علی دایی داشته است؟ تاکید کرد: «ما تلفنی چندبار با هم صحبت کردیم و باید جلسه‌ای حضوری هم داشته باشیم. تیم ما سهمیه آسیایی دارد و باید ستادی بازی‌های آسیایی را تشکیل بدهیم. مسابقات جام ملت‌های آسیا و بازی‌های آسیایی هم هست و برای همین باید تیم قدرتمندی ببندیم.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی