[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین
امروز انرژی فیزیکی‌تان به‌شدت بالا رفته، به همین دلیل زمان خوبی است تا فعالیتی را که مدت‌هاست به‌دنبالش بوده‌اید آغاز کنید. دیگران نیز با دیدن توانایی‌هایتان شما را تحسین خواهند کرد. این را بدانید که اگر اعتماد به نفستان را بالا ببرید، نه‌تنها در شغلتان بلکه در رابطه با دیگران نیز بهتر عمل خواهید کرد. فرصت خوبی است تا با عشق زندگیتان کمی جدی‌تر صحبت کنید. موضوعات مختلفی است که باید برای هردویتان روشن‌تر شود.
اردیبهشت
احساس ناامنی می‌کنید. نمی‌توانید از میان دو راهی پیش رویتان، راه درست را انتخاب کنید از این رو احساس خستگی و ناتوانی دارید. این مشکل به دلیل ناتوانایی شما برای دیدن زوایای مختلف زندگی است. بنابراین سعی کنید که زاویه دیدتان را گسترش دهید و نظرات دیگران را هم بشنوید. می‌خواهید احساساتتان را برای فردی بروز دهید اما نمی‌توانید. شاید بد نباشد که قدردانی و علاقمندیتان را با هدیه‌ای نشان دهید.
خرداد
امروز ارتباط‌هایتان به‌خوبی پیش خواهد رفت. روز پرمشغله اما راضی‌کننده‌ای در پیش دارید. احساسی که نسبت به خودتان دارید نیز مثبت است از این رو دست به هرکاری که بزنید، به خوبی پیش می‌رود. پس چند فعالیت مختلف را با هم برعهده بگیرید و به دیگران خودی نشان دهید. امروز فردی را ملاقات می‌کنید و این ملاقات دید شما را نسبت به او تغییر خواهد داد.
تیر
امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان سخت شده است از این رو که احساس می‌کنید آنها شما را درک نمی‌کنند. برای رفع این حس تمرکزتان را روی دیگران قرار ندهید و مسایل را خیلی ریز تجزیه و تحلیل نکنید. آنوقت خواهید دید که رفتار دیگران آنقدرها هم که شما فکرش را می‌کنید، آزار‌دهنده نیست. موضوعی در رابطه عاطفی‌تان ذهن شما را درگیر کرده اما هرچه به آن بیشتر توجه کنید، بدتر است.
مرداد
امروز انرژی زیادی دارید و دلیل آن هم موفقیت در مسیری است که در پیش گرفته‌اید. شما پستی و بلندی‌های زیادی را گذرانده‌اید و حال، زمان آن است که نتیجه شیرین تلاش‌های خود را بچشید. احساس می‌کنید که فردی به شما علاقه دارد اما فعلاً نمی‌خواهید عکس‌العملی نشان دهید. بهتر است که مدت دیگری هم صبر کنید و او را زیر نظر بگیرید سپس وارد عمل شوید.
شهریور
پیدا کردن نقطه امن برایتان سخت شده است. تصور می‌کنید که از اهداف و ایدئال‌هایتان دور شده‌اید. اما بدانید که هیچوقت شرایط 100% بر وفق مراد ما نخواهد بود. بهتر است که با دیگران بیشتر در ارتباط باشید و حرف‌های دلشان را بشنوید تا بفهمید که شما تنها نیستید. رفتار عجیب و غریبی را از شریک زندگی‌تان دیده‌اید اما بهتر است به‌جای عصابی شدن، نشان دهید که هیچ اتفاقی نیافتاده و همه چیز امن و امان است.
مهر
امروز آنقدر توانایی‌تان زیاد شده که با کوچیک‌ترین تلاشی بهترین نتیجه‌ها را به‌دست خواهید آورد. از این فرصت استفاده کنید. دوستی دست یاری به سمتتان دراز می‌کند، آن را بپذیرید تا کارهایتان با سرعت بیشتری جلو رود. اگر احساسات خود را نزد اطرافیان بازگو نکنید، آنها هم چیزی نخواهند فهمید. پس اگر از آنها انتظار دارید که مرهم دردهایتان باشند، باید قبل از هرچیز حرف دلتان را به زبان آورید.
آبان
شما عادت دارید که قبل از عمل به خوبی مسائل را تجزیه و تحلیل کنید و همین تأمل شما باعث شده که برای شروع کاری کمی صبر کنید. امروز می‌بینید که صبر شما بالاخره نتیجه داد و شما به هدفی که می خواستید رسیدید. در کاری عقب کشیده‌اید اما بدانید که هیچ موضوعی برای عقب‌نشینی وجود ندارد. درواقع این شمایید که باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. کمی زمان دهید تا همه چیز سر جای خودش قرار گیرد.
آذر
در مسیری از زندگی هستید که باید قدم بزرگی بردارید. نه تنها انرژی روحی، بلکه انرژی فیزیکی زیادی را نیز باید خرج کنید تا به هدفی که در سر دارید در کمترین زمان ممکن برسید. عزت نفس کلید موفقیت شما در این راه است. شما قوی، شجاع و با انگیزه هستید اما گاهی در رابطه عاطفی‌تان ضعیف ظاهر می‌شوید. شاید بد نباشید که مدتی تنها به خودتان فکر کنید و ببینید که چه چیزی شما را از حرکت کردن بازمی‌دارد.
دی
احساس ضعف بدنی می‌کنید. شاید این حالت ناشی از وضعیت روحی‌تان است. بد نیست که کمی از محیط کار و شرایط استرس‌زا دور شوید و با خودتان خلوت کنید. ورزش کردن می‌تواند حال شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. از آنجا که امروز زمان خوبی برای انجام کارهای مهم نیست، بهتر است که گفتگو در رابطه عاطفی‌تان را نیز به زمان دیگری موکول کنید.
بهمن
فردی از خودراضی در اطرافتان دارید که مدام می‌خواهد با شما بگومگو کند. از این شرایط ناراحت نشوید زیرا نتیجه مثبت آن تغییر زوایه دید شماست. درواقع شما خواهید فهمید که باید دور برخی از افراد غیر قابل اعتماد را خط بکشید و از آنها دوری کنید تا در کاری که در سر دارید مانعی پیش رویتان نباشد. به زودی فرصت این را پیدا می‌کنید تا در جمعی خودی نشان دهید.
اسفند
همه‌چیز با سرعتی بالاتر از آنچه شما انتظارش را داشتید، پیش می‌رود و این موضوع تا حدی خیال شما را راحت کرده است. بهتر است که با همین آرامش راه خود را ادامه دهید و نگران جزییات امر نباشید. راز موفقیت شما در چنین روزی این است که خودتان را به دست امواج بسپارید تا شما را به هرکجا که خودش خواست ببرد. اگرچه فردی هستید که دوست دارید در قالب چارچوب‌ها عمل کنید اما همین راه کمک بسیاری به موفقیتتان خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی