[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

کنگره شهدای کارگر استان اصفهان آبان‌ماه برگزار می‌شود، روزنامه شیراز نوین

 علیرضا هژبری- گروه خبر- اصفهان 
نخستین نشست کمیته‌های تخصص برگزاری کنگره شهدای کارگر استان اصفهان با حضور فرمانده بسیج کارگری استان اصفهان، معاون روابط کار اداره کاراستان، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شاهین‌شهر و میمه، مدیر اداره کار شاهین‌شهر و دولت‌آباد و دیگر مسئولان به میزبانی هلدینگ پتروپالایش اصفهان در سالن جلسات باشگاه شهید محمد منتظری برگزار شد. در این نشست تخصصی که به جهت هماهنگی‌های لازم برای برگزاری کنگره شهدای کارگر استان و همچنین کنگره بزرگ ۲۵هزار شهید استان اصفهان برگزار شد، فرمانده حوزه بسیج هلدینگ پتروپالایش اصفهان برنامه‌های انجام شده در هلدینگ پتروپالایش اصفهان در راستای برگزاری کنگره بزرگداشت شهدای کارگر را تشریح کرد و افزود: هلدینگ پتروپالایش اصفهان در راستای پاسداشت مقام شهدای کارگر این شرکت، هرماهه و در قالب یک کانال که در فضای مجازی بیش از ۴۰۰ نفر از کارکنان پالایشگاه عضو آن هستند، با جمع‌آوری نذورات، اقدام به نذر چند قربانی به نیت شهدای پتروپالایش اصفهان می‌نماید و همه این نذورات را بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌نماید. به گزارش خبرنگار واحد رسانه روابط عمومی و بین‌الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، محمد حسین‌پور اجرای جشن گلریزان به نام شهدای پالایشگاه اصفهان برای آزادسازی زندانیان غیرعمد را از دیگر اقدامات انجام شده حوزه بسیج پتروپالایش اصفهان عنوان کرد و افزود: بالغ بر ۴۳میلیارد تومان در جشن گلریزان امسال از سوی خانواده‌ها و کارکنان شرکت پالایشگاه نفت اصفهان برای آزادسازی زندانیان جمع‌آوری شد و به حساب ستاد دیه استان واریز گردید. فرمانده حوزه بسیج هلدینگ پتروپالایش اصفهان ادامه داد: همچنین در جریان سیل سیستان و بلوچستان مدیریت و اعضای هیئت‌مدیره هلدینگ پتروپالایش اصفهان اقدام به اختصاص ۵میلیارد تومان اعتبار برای کمک به سیل‌زدگان به نام شهدای پتروپالایش اصفهان نمودند که این مبلغ پس از احصا و تأمین نیازهای این شهر توسط سپاه به خرید کالا اختصاص یافت و در این قالب کالاهای موردنیاز توسط چندین کامیون برای سیستان و بلوچستان ارسال شد.
حسین‌پور تصریح کرد: در جریان ارسال این کمک‌ها به سیستان و بلوچستان، یک تیم جهادی بسیج نیز از هلدینگ پتروپالایش برای کمک و توزیع کمک‌ها به سیستان و بلوچستان اعزام شد.
احداث ایستگاه صلواتی در شهرک شهید منتظری در جوار مزار شهید گمنام
فرمانده پایگاه بسیج مصطفی خمینی هلدینگ پتروپالایش اصفهان نیز در این نشست بیان داشت: از دیگر برنامه‌های بسیج هلدینگ پتروپالایش اصفهان در راستای پاسداشت شهدای کارگر، نصب کانکس موکب صلواتی شهدای پالایشگاه اصفهان در محور ورودی این شرکت و همچنین نام‌گذاری بلوار ورودی پالایشگاه اصفهان به نام شهدای پالایشگاه است.
اکبر شاهین اظهار داشت: احداث ایستگاه صلواتی در شهرک شهید منتظری در جوار مزار شهید گمنام مدفون در این شهرک به سبک ایستگاه صلواتی صحن کوثر آقا علی ابن موسی الرضا(ع) از دیگر اقدامات در دست انجام است. وی افزود: به نام شهدای پالایشگاه اصفهان هر هفته روزهای دوشنبه مراسم زیارت عاشورا در مسجد جامع پالایشگاه اصفهان برگزار می‌شود. وی ساخت و خرید ماکت راکت اصابت‌شده در زمان جنگ تحمیلی به پالایشگاه اصفهان را گامی در راستای پاسداشت دفاع مقدس و شهدا دانست و گفت: فعالیت یک گروه تخصصی سرود از فرزندان کارکنان هلدینگ پتروپالایش اصفهان به نام شهدای پتروپالایش اصفهان که همواره در حال افتخارآفرینی هستند، از دیگر اقدامات انجام شده فرهنگی در این شرکت است. گفتنی است، در جریان برگزاری کنگره شهدای کارگر که آبان‌ماه در استان اصفهان برگزار می‌شود، هلدینگ پتروپالایش اصفهان به عنوان یکی از سه بلوک اصلی و هماهنگی امور این کنگره به شمار می‌رود. پتروپالایش اصفهان در زمان جنگ تحمیلی تعداد 
۱۵ شهید کارگر را تقدیم انقلاب اسلامی ایران نموده است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی