[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

نشست رؤسای کانون‌های بازنشستگی صنعت آب و برق اصفهان برگزار شد ، روزنامه شیراز نوین

نشست رؤسای کانون‌های بازنشستگی 
صنعت آب و برق اصفهان برگزار شد 

 علیرضا هژبری- گروه خبر- اصفهان 
نشست رؤسای کانون‌های بازنشستگی صنعت آب و برق استان اصفهان به میزبانی آبفای استان اصفهان برگزار شد.
نشست رؤسای کانون‌های بازنشستگی صنعت آب و برق استان اصفهان به میزبانی آبفای استان اصفهان با حضور مدیرعامل آبفا و نایب‌رئیس شورای انسجام‌بخشی صنعت آب و برق استان اصفهان، دبیر کانون بازنشستگان صنعت آب و برق استان و اعضای هیئت‌مدیره این کانون برگزار شد.
نایب‌رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق اصفهان در این نشست بر ایجاد زیرساختی با هدف استفاده از یک نرم‌افزار جامع جهت توزیع امکانات رفاهی و کمک به همکاران بازنشسته جهت استفاده برابر از امکانات رفاهی و تسهیل در فرایند معرفی بازنشستگان به بانک جهت دریافت وام قرض‌الحسنه تأکید کرد. حسین اکبریان با تأکید بر تکریم بازنشستگان خواستار توجه ویژه به بیمه تکمیلی بازنشستگان شرکت شد و بیان کرد: انتظار می‌رود بازنشستگان و پیشکسوتان عزیز شرکت نیز در زمینه مشارکت در قراردادهای بهره‌برداری و نگهداری از تأسیسات و طرح خیرین آب‌رسان و ارائه تجربیات یاریگر خادمان خود در صنعت آب و برق باشند. همچنین در ادامه این جلسه، دبیر و برخی از اعضای کانون بازنشستگان صنعت به بیان دیدگاه‌های خود در زمینه تکریم و ارائه خدمات به کارکنان بازنشسته پرداختند .
در پایان نیز اکبریان نایب‌رئیس شورای انسجام‌بخشی صنعت، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کلیه اعضای کانون، بر طرح موضوعات و پیشنهادات ارائه شده در این جلسه در اولین نشست شورای انسجام‌بخشی استان در سال ۱۴۰۳ تأکید کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی