[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

آماده‌باش برای مقابله با سیلاب، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه 11 شیراز خبر داد:
آماده‌باش برای مقابله با سیلاب

با هدف آمادگی کامل برای مقابله با سیل و آب‌گرفتگی‌های احتمالی در زمان بارندگی، جلساتی با حضور شهردار، معاونان و کارکنان اجرایی شهرداری منطقه ۱۱ برگزار شد.
در این نشست‌ها، ضمن مرور اقدامات پیشگیرانه انجام شده در سطح منطقه، مانند لای‌روبی مسیل‌ها و انهار، رفع انسدادها و نقاط حادثه‌خیز و تجهیز گروه‌های امدادی، بر آمادگی کامل و به‌کارگیری تمام امکانات برای مقابله با سیل و آب‌گرفتگی‌ها تأکید شد.
علی فراشائیان شهردار منطقه ۱۱، در سخنرانی خود با اشاره به اهمیت پیشگیری از وقوع سیل و آب‌گرفتگی‌ها، اظهار داشت: «با توجه به بارندگی‌های اخیر و احتمال وقوع سیل در برخی از مناطق، لازم است آمادگی کاملی برای مقابله با این پدیده داشته باشیم.»
وی از پرسنل شهرداری منطقه ۱۱ خواست تا با تعهد و مسئولیت‌پذیری، در انجام وظایف محوله خود کوشا باشند و در صورت وقوع هرگونه حادثه، به‌موقع و با تمام توان در محل حاضر شده و نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند و از شهروندان فهیم نیز خواستار عدم تردد غیرضروری در معابر حادثه‌خیز و کنارگذرها و مسیر رودخانه‌ها شد.
با اقدامات پیشگیرانه و آمادگی کامل شهرداری منطقه ۱۱، امید است شاهد کاهش چشمگیر آب‌گرفتگی‌ها در معابر سطح منطقه و به تبع آن، افزایش ایمنی و رفاه شهروندان باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی