[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۶
  • دوره جدید

درویش: حضور دایی در پرسپولیس شایعه است، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: حضور دایی در تیم پرسپولیس شایعه است و او فصل آینده سرمربی سایپا خواهد بود. رضا درویش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه با علی دایی جلسه‌‌ای برای دریافت برنامه‌های این مربی برگزار کرد یا نه گفت: خیر، هنوز جلسه‌ای نداشته‌ایم و به دلیل برخی مشغله‌ها این جلسه برگزار نشده است. اکنون به دنبال جذب و افزایش بودجه برای فصل آینده هستیم. باید از افزایش بودجه در جلسه هیئت مدیره گروه خودرو سازی سایپا دفاع کنیم.
وی افزود: با توجه به اینکه فصل آینده تیم سایپا در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد، انتظار افزایش ۲۰ تا ۲۵درصدی بودجه باشگاه را داریم.
درویش در مورد شایعه حضور علی دایی در پرسپولیس گفت: دایی سرمربی فصل آینده سایپا خواهد بود و حضور او در پرسپولیس یا تیم دیگر شایعه‌ است. دایی با باشگاه ما قرارداد دارد.
مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه ظاهراً بخشی از مطالبات فصل گذشته بازیکنان پرداخت نشده اظهار داشت: بازیکنان ۷۰درصد از مطالبات خود را دریافت کرده‌اند و ۳۰درصد از مبلغ قراردادشان باقی مانده است.
درویش در مورد شکایت مجید جلالی از باشگاه سایپا به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش گفت: می‌دانم آقای جلالی از باشگاه سایپا ۶۰-۷۰میلیون تومانی طلبکار است، اما از شکایتش خبر ندارم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی