[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

جدایی پروفسور از نیمکت سرخ‌پوشان، روزنامه شیراز نوین

در آخرین جلسه بین سرمربی سرخ‌پوشان و مدیر باشگاه، شنیده شده طرفین برای ادامه همکاری روی دوبند به توافق لازم نرسیده‌اند. برانکو ایوانکوویچ در مذاکراتی که در روزهای پایانی سال 96 داشت از توافق لازم برای ادامه همکاری با پرسپولیس خبر داده بود. سرمربی کروات سرخ‌پوشان که چهارمین فصل حضورش در این تیم را با افتخارات جالب توجه دو قهرمانی در لیگ برتر، یک نایب‌قهرمانی، یک قهرمانی سوپرکاپ و صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در فصل گذشته و حضور در جمع شانزده تیم برتر آسیا در این فصل به پایان رسانده است تا لحظه تنظیم خبر، نتوانسته با مدیر باشگاه برای ادامه همکاری به توافق برسد.
با این حال در شرایطی که پرسپولیس از روزهای ناامیدکننده چند فصل گذشته و قبل از برانکو ایوانکوویچ کاملاً فاصله گرفته و فضا برای موفقیت‌های بیشتر آنها کاملاً مهیا به نظر می‌رسد، خبر توافق نکردن سرمربی با باشگاه به چالش جدی تبدیل شده است.
این در حالی است که برانکو در روزهای پایانی سال 96 با حضور در باشگاه از توافق خود با مدیران این تیم خبر داده بود و از اینکه می‌تواند همچنان در کنار آنها باشد، ابراز خشنودی کرده بود. اما طی روزهای اخیر با توجه به نبود توافق نهایی و کتبی در این زمینه بار دیگر زمزمه جدایی این مربی افزایش یافته است. حمیدرضا گرشاسبی با حضور در امارات و قبل و بعد از دیدار مقابل الجزیره با برانکو به صحبت پرداخت.
این جلسه دیروز صبح نیز در محل باشگاه پیگیری شد و طرفین حول مسائل مختلف به گفتگو پرداختند. اما گفته می‌شود روی دو بند اساسی در قرارداد توافق لازم صورت نگرفته است. اتفاقی که می‌تواند مسیر مرد کروات را از پرسپولیس دور کند و او فصل آینده را در این تیم به کارش ادامه ندهد. جلسه دیروز نیمه کاره باقی ماند و به روزهای آینده موکول شد و اکنون باید منتظر ماند و دید آیا مدیران پرسپولیس هم همانند همتای استقلالی خود پیش از جدال پایانی فصل به توافق لازم با سرمربی موفق خود دست خواهند یافت یا در کنار چالش مربوط به محرومیت نقل و انتقالاتی باید به دنبال سرمربی نیز باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی