[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

یک منزل مسکونی در آتش سوخت، روزنامه شیراز نوین

یک منزل مسکونی در ساختمان سه طبقه‌ای واقع در خیابان عادل‌آباد دچار آتش‌سوزی شده، خسارت زیادی به‌بار آورد.
به گزارش روابط عمومی‌سازمان آتش‌نشانی، این حادثه ساعت 11:45 روز گذشته توسط همسایگان به سامانه 125 آتش‌نشانی اطلاع داده شد و بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه17 به همراه تجهیزات مخصوص از سوی ستاد فرماندهی به سوی خیابان عادل آباد، خیابان کاوه حرکت کردند.
مصطفی صفری فرمانده آتش‌نشانان اعزامی‌ در این خصوص گفت: هنگام رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه یکی از واحد‌های ساختمان مسکونی شعله‌های آتش به‌همراه دود به بیرون متصاعد می‌شد که بنا به اظهار ساکنین، با وقوع این آتش‌سوزی تمام افراد ازداخل ساختمان خارج شدند. 
وی اضافه کرد: آتش‌نشانان بلافاصله ضمن قطع برق و گاز محل حادثه، وارد ساختمان شده و با توجه به نبود مالک بعد از باز کردن درب واحد مسکونی به گروه‌های دو نفره تقسیم شده و با چندین رشته لوله آبدهی به مقابله با شعله‌های آتش پرداخته و آن را کاملا خاموش و همچنین از گسترش آن به طبقات فوقانی جلوگیری کردند.
صفری ادامه داد: هم‌زمان گروه نجات برای یافتن افراد گرفتار احتمالی به جستجو در واحدهای مسکونی مشغول شدند که پس از جستجوی کامل طبقات این ساختمان از نبود افراد گرفتار اطمینان حاصل کردند. 
این فرمانده آماده آتش‌نشانی ادامه داد: در این آتش‌سوزی خوشبختانه به هیچ یک از ساکنان این ساختمان مسکونی آسیب جانی نرسید و فقط خسارت مالی برجای ماند که علت بروز این آتش سوزی و نیز میزان زیان وارده هم اکنون از سوی کارشناسان سازمان درحال بررسی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی