[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۸
  • دوره جدید

روزهای بد در تبریز به پایان می‌رسد؟، روزنامه شیراز نوین

امروز تراکتور - استقلال در تبریز
روزهای بد در تبریز به پایان می‌رسد؟

حمید مطهری امروز چهارشنبه به دنبال کسب اولین پیروزی خود در دوران سرمربی‌گری‌اش برابر استقلال است. به گزارش فوتبال 360، مدیران باشگاه تراکتور تبریز همچنان در تلاش هستند تا بتوانند موانع حضور یحیی گل‌محمدی را در تیمشان برطرف کنند و از حضور سرمربی سابق پرسپولیس در قامت سکان‌دار جدید تیمشان بهره ببرند، اما با این‌وجود، فعلاً خبری از آغاز رسمی همکاری گل‌محمدی و تراکتور نیست. همین مسئله باعث شده تا دوران فعالیت حمید مطهری در نقش سرمربی موقت تداوم پیدا کند و او بعد از هدایت تراکتور در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی مقابل ذوب‌آهن اصفهان، حالا باید سرخ‌پوشان تبریزی را در جدال حساس با استقلال هدایت کند. مطهری که در جام حذفی تیمش عملکرد خوبی داشت و توانست در ضربات پنالتی به جمع 8 تیم برتر برسد، به دنبال آن است تا بتواند شرایط تراکتور در جدول رده‌بندی را بهبود بخشد و بعد از 4 بازی پیاپی بدون برد در لیگ برتر، سرخ‌پوشان تبریزی را به 3 امتیاز ارزشمند جدال با استقلال برساند تا امیدهای تراکتوری‌ها برای کسب مقام سوم در فصل جاری بیش از پیش افزایش پیدا کند. البته که حمید مطهری در کِسوت سرمربی، خاطرات خوشی از رویارویی با استقلال ندارد و به دنبال جبران گذشته تلخ خود برابر آبی‌پوشان پایتخت است.
*اولین شکست مقابل استقلالِ هجومی سا پینتو
حمید مطهری فصل گذشته و در کسوت سرمربی نساجی مازندران، برای نخستین‌بار در قامت یک سرمربی مقابل استقلال قرار گرفت و در ورزشگاه آزادی، قرمزپوشان قائم‌شهری را برابر استقلالِ سا پینتو به میدان فرستاد. در یک نبرد جذاب و پرموقعیت، آبی‌پوشان پایتخت با نتیجه 3 بر یک برابر نساجی به پیروزی رسیدند تا اولین شکست مطهری در قامت سرمربی برابر استقلال به‌ثبت برسد و این سرمربی جوان نتوانست برابر آبی‌ها امتیاز کسب کند.
*باختی به قیمت یک جام
سرمربی جوان و سابق نساجی، دومین تجربه حضورش مقابل استقلال را در فینال سوپرجام فوتبال ایران به‌دست آورد؛ جایی‌که آبی‌پوشان پایتخت موفق شدند با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسند؛ این باخت باعث شد تا مازنی‌ها در مسیر رسیدن به دومین جام قهرمانی‌شان در فوتبال ایران ناکام بمانند و حمید مطهری باز هم در زمینه متوقف‌کردن استقلال ناکام بود تا دومین شکست در دومین رویارویی با استقلال در کسوت سرمربی در کارنامه او به ‌ثبت برسد.
*مطهری راه قهرمانی یحیی را هموار کرد!
نساجی و استقلال در فصل گذشته، در هفته بیست‌ویکم مسابقه برگشت خود را برگزار کردند که این مسابقه با تساوی 1-1 به پایان رسید. در حالی حمید مطهری موفق به کسب اولین امتیاز خود در دوران سرمربیگری‌اش برابر استقلال شد که این تساوی، آبی‌ها را هم از کورس قهرمانی دور کرد و مسیر قهرمانی برای پرسپولیسِ گل‌محمدی هموارتر شد. حالا بعد از 2 شکست و یک تساوی، حمید مطهری باید برای چهارمین‌بار در نقش سرمربی مقابل استقلال قرار گیرد و باید دید 4 هفته ناکامی پیاپی تراکتور در لیگ برتر توأمان با 3 بازی ناکامی او برابر استقلال با هم به پایان می‌رسند و تراکتوری‌ها با دست پر از نبرد با استقلال بیرون خواهند آمد یا خیر؟

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی