[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

مقابله با قاچاق و ارتقای کیفیت اولویت حمایت از کالای ایرانی است ، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بر نقش مقابله جدی با قاچاق کالا، ارتقای کیفیت کالاهای ساخت داخل و مناسب شدن قیمت‌ها در حمایت از کالاهای ایرانی تأکید کرد.
کوروش کرم‌پور حقیقی، در گفت‌‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تأکیدبر لزوم استفاده از کالاهای ساخت داخل گفت: مقام معظم رهبری با نام‌گذاری سال 97 به‌نام سال حمایت از کالای ایرانی، تکلیف مسئولان و مردم را مشخص کرده است.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس و نمایندگان در حوزه نظارتی باید بیش از گذشته احساس مسئولیت، تلاش و نظارت میدانی داشته باشند تا شعار سال 97 به نام سال حمایت از کالای ایرانی، تحقق یابد.
نماینده مردم فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی، بابیان اینکه وجود حجم بالای کالای قاچاق در کشور یکی‌از عوامل کمبود شغل در کشور محسوب می‌شود گفت: تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی باید از محصولات و خدمات ایرانی استفاده کنند چراکه بطور طبیعی انجام این مهم نقش مؤثری در اشتغالزایی و رونق تولید دارد. کرم‌‌پور حقیقی در ادامه گفت‌و‌گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تأکیدبر لزوم جلوگیری از واردات کالاهای غیرضروری به کشور ادامه داد: البته علاوه‌بر تأکیدبراستفاده از کالاهای ایرانی باید برنامه‌ریزی‌ها به‌نحوی باشد تا کیفیت کالاهای ساخت داخل ارتقا یابد و همچنین قیمت کالاها منطقی شود.
این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: هرشخصی که در راستای منویات مقام معظم رهبری، به موضوع حمایت از کالای ایرانی توجه جدی کند، اجر جهاد نصیبش می‌شود.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید دستگاه‌های متولی با موضوع قاچاق کالا مبارزه جدی داشته باشند و در این زمینه نباید اغماض شود و براساس منویات مقام معظم رهبری باید با قاچاق کالا مقابله جدی شود بنابراین مبارزه با قاچاق کالا به‌مانند حضور در دفاع مقدس، واجب کفایی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی