[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۶۴
  • دوره جدید

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز: کارگران ستون‌های استوار  نظام و مظهر خلاقیت  هستند، روزنامه شیراز نوین

مهندس احمدرضا حیدرنیا مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی شیراز، طی پیامی روز کارگر را تبریک گفت.  متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:
کارگران، ستون‌های استوار نظام و مظهر خلاقیت و تلاش بی‌وقفه هستند
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و احترام و تبریک روز کارگر به تمامی کارگران خدوم و زحمت‌کش ایران اسلامی
همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند: «کارگر مظهر تلاش و استقامت و قوام و اساس هر جامعه‌ای است.» ما در پتروشیمی شیراز مفتخریم که در کنار چنین انسان‌های شریف و فداکاری کار می‌کنیم که در تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت هم» نقش‌آفرینی بی‌بدیلی داشته‌اند.
۱۱ اردیبهشت روز جهانی کارگر، فرصتی مغتنم برای قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه کارگران عزیز در تمامی عرصه‌ها، به‌ویژه در مجموعه پتروشیمی شیراز است.
کارگران پتروشیمی شیراز با تعهد، تخصص و روحیه مشارکت خود، در سال جهش تولید، گام‌های بلندی در راستای افزایش تولید، ارتقای کیفیت محصولات و رونق اقتصادی کشور برداشتند. صبر، استقامت، ابتکار و خلاقیت این عزیزان در تمامی مراحل تولید، از فرآوری و تبدیل آن‌ها به محصولات نهایی، ستودنی و قابل تحسین است. ما در پتروشیمی شیراز همواره بر حفظ کرامت انسانی کارگران، ارتقای سطح رفاه و معیشت آنان و ایجاد محیطی امن و سالم برای کار اهتمام داشته‌ایم و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. همچنین با برنامه‌ریزی‌های مدون و حمایت‌های همه‌جانبه، زمینه‌های لازم را برای مشارکت هرچه بیشتر کارگران در فرایند تولید و تصمیم‌گیری‌ها فراهم خواهیم کرد.
امیدوارم در سایه همدلی، تلاش مضاعف و مشارکت همگانی، شاهد شکوفایی هرچه بیشتر صنعت پتروشیمی کشور، تحقق کامل شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» و سربلندی ایران اسلامی باشیم.
*احمدرضا حیدرنیا*
مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره
شرکت پتروشیمی شیراز

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی