[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

گردهمایی مسئولان ژیمناستیک فارس در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

اولین گردهمایی رؤسا، نایب‌رئیسان، اعضای هیئت، مشاوران و اعضای کمیته‌های هیئت ژیمناستیک استان فارس در سال ۹۷ در تالار ژیمناستیک استاد حسین اعظمی شیراز برگزار گردید. در این جلسه مبینی مدیرکل دیوان محاسبات استان فارس، ناصری عضو شورای اسلامی شهرستان شیراز و کریمی رئیس هیئت مدیره درمانگاه ثامن‌الحجج که هر سه نفر از اعضای هیئت‌رئیسه هیئت ژیمناستیک استان فارس هستند حضور داشتند. 
پس از خیرمقدم و ارائه گزارش‌های لازم توسط عباسعلی توانا رئیس هیئت ژیمناستیک استان فارس و معرفی محمدمهدی ابراهیمی که بنا به پیشنهاد هیئت به سمت دبیر این هیئت از سوی اداره کل ورزش و جوانان منصوب شده‌، مبینی با توجه به داشتن سوابق مدیریتی در این رشته ورزشی طی سخنانی به اهمیت این ورزش اشاره‌ای داشت. همچنین با توجه به عنوان نایب‌قهرمانی ریتمیک ژیمناستیک دختران شیراز در کشور قول مساعد داد که هدایایی به مربیان و دست‌اندکاران این تیم اهدا کند. سپس ناصری در موفقیت عضو شورای اسلامی شهرستان شیراز، طی سخنانی از اهمیت رشته ژیمناستیک در موفقیت سایر رشته‌ها اشاره نمود. در ادامه، به سوالات تنی چند از حاضران پاسخ لازم ارائه گردید. در پایان، مسائل فنی توسط کارشناسان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و همچنین طرح ارزیابی از هیئت‌های شهرستان‌ها که بیش از ۴۰۰موضوع در نظر گرفته شده بود و از سوی هیئت استان تهیه و طراحی گردیده بود، بین رؤسای هیئت‌ها توزیع شد. 
در این جلسه شهرستان‌های شیراز، کازرون، جهرم، آباده، فسا، داراب، لارستان، گراش، نورآبادممسنی، رستم، صفاشهر، مرودشت، قیروکارزین و کوار حضور داشتند. به گزارش روابط عمومی هیئت ژیمناستیک استان، شهرستان‌های نی‌ریز، استهبان، ارسنجان، خنج، پاسارگاد و فیروزآباد که از فعالان این رشته در استان هستند در جلسه غیبت داشتند که این امر موجبات تعجب همگان را برانگیخت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی