[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

از ظرفیت رسانه‌ها برای ترویج فرهنگ جوانی جمعیت استفاده شود، روزنامه شیراز نوین

چهل و یکمین نشست قرارگاه جوانی جمعیت در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در این نشست که صبح روز دوازدهم اردیبهشت 1403 برگزار شد، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، بر تلاش بیش از پیش مسئولان دانشگاه بر تحقق اهداف این حوزه تأکید کرد.
دکتر «سید وحید حسینی» ضمن قدردانی از اعضای قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه، به پاس تلاش در پیشبرد اهداف این طرح ملی افزود: تسریع در اجرای قانون حمایت از خانواده، جوانی جمعیت و فرزندآوری، نیازمند همکاری و همراهی جدی دستگاه‌های اجرایی استان است و دانشگاه نیز برای ارائه آموزش و فرهنگ‌سازی در میان کارکنان سازمان‌ها، ادارات و ارگان‌های استان، آمادگی کامل دارد.
او ادامه داد: اجرای قانون حمایت از خانواده، جوانی جمعیت و فرزندآوری به عنوان یکی از اقدامات ملی به شمار می‌رود که پشتوانه‌ای برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
مسئول ارشد حوزه سلامت فارس با اشاره به نزدیک شدن هفته ملی جمعیت از بیست و چهارم تا سی‌ام اردیبهشت 1403، با مهم برشمردن این مناسبت، بر استفاده از ظرفیت صدا و سیما، رسانه‌ها و خبرگزاری‌های استان برای ترویج فرهنگ قانون حمایت از خانواده، جوانی جمعیت و فرزندآوری تأکید کرد.
دکتر سید وحید حسینی قانون حمایت از خانواده، جوانی جمعیت و فرزندآوری را یکی از راهکارهای اثرگذار و ارزشمند در پیشبرد اهداف پیش‌بینی شده در این زمینه عنوان کرد و هفته جمعیت را فرصتی مناسب برای آگاهی بیشتر مردم جامعه از اهمیت تلاش برای قرار گرفتن در مسیر جوان بودن جمعیت دانست.
دکتر «عباس رضاییان‌زاده» معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این نشست با اشاره به دستورالعمل‌های هفته ملی جمعیت 1403، از آمادگی دانشگاه برای اجرای اقدامات هدفمند در سطح جامعه با همکاری و همراهی معاونت‌های دانشگاه و دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد. همچنین مدیران ارشد دانشگاه در این نشست با ارائه راهکارهای مختلف در زمینه تسریع در بهبود اجرای سیاست‌های جوانی جمعیت در استان، گزارشی از اقدامات کمیته‌های زیرمجموعه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در حوزه‌های مختلف ارائه کردند و نیز در خصوص موضوعاتی مانند راه‌اندازی مهدکودک‌های جدید برای فرزندان کارکنان، برنامه‌ریزی‌های آموزشی برای دانشجویان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی در زمینه قانون حمایت از خانواده، جوانی جمعیت و فرزندآوری، گفت‌وگو شد. چهل و یکمین نشست قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، صبح روز دوازدهم اردیبهشت 1403 در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی