[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

سال آینده قطعاً در خارج از ایران بازی می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال سایپای تهران به هیچ عنوان تمایل ندارد در تیم‌های ایرانی بازی کند و به دنبال حضور در لیگی اروپایی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی قلی‌زاده در حاشیه تمرین صبح دیروز (جمعه) تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد شرایط تمرینات این تیم اظهار داشت: ما تمرینات را با چهار نفر شروع کردیم، فرقی هم ندارد که چند نفر باشیم، چرا که با تمام انگیزه کار می‌کنیم. خدا را شکر شرایط خوب است و منتظر دیگر بچه‌ها هستیم که از اروپا و مسابقات لیگ قهرمانان به تمرین تیم ملی اضافه شوند. 
وی در پاسخ به این پرسش که «با توجه به نزدیکی جام جهانی و حساسیت بالای این مسابقات، شرایط شما چطور است؟» گفت: حساسیت در همه مسابقات وجود دارد. طبیعتاً من تمام تلاشم را می‌کنم که در این مسابقات حضور داشته باشم. 
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که «با توجه به اینکه آقای گلی علیرضا جهانبخش در لیگ هلند شد و حضور دیگر مهاجمان شاخص در تیم ملی، چقدر شانس حضور در لیست اصلی را دارید؟» تصریح کرد: در ابتدا به علیرضا بابت آقای گلی تبریک می‌گویم، اما در هر تیمی ‌رقیب سرسخت وجود دارد. من هم تمام تلاشم را می‌کنم که جزو نفرات اصلی تیم ملی برای مسابقات جام جهانی باشم. قلی‌زاده در خصوص مذاکره‌اش با شارلوا و حضورش در این تیم گفت: هنوز هیچ چیزی معلوم نیست. من فقط مذاکره کرده‌ام. الآن هم تمرکزم روی تیم ملی است.
وی در خصوص اینکه احتمال دارد فصل آینده پیراهن استقلال را برتن کند عنوان کرد: نه، سال آینده من قطعاً خارج از ایران بازی می‌کنم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی