[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

دستگیری ۳‌دزد با ۷۶‌مورد سرقت در مینودشت، روزنامه شیراز نوین

سارقان سابقه‌دار مینودشت در طرح عملیاتی ظفر8‌در مینودشت دستگیر شدند.
به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ مسعود فروزان، جانشین رییس پلیس استان گلستان گفت: طرح عملیاتی ظفر8 با بسیج کلیه نیروها و امکانات و با همکاری رده‌های پلیس‌های تخصصی بامداد دیروز در شهرستان مینودشت به مرحله اجرا گذاشته شد.
وی هدف از این طرح را افزایش ضریب امنیتی و ارتقا توان عملیاتی پلیس عنوان کرد و گفت: در این طرح 3‌سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی و پلیسی شناسایی و طی یک عملیات هدفمند پلیسی دستگیر شدند.
وی گفت: در تحقیقات تخصصی به عمل آمده متهمان به 75فقره انواع سرقت از جمله سرقت موتورسیکلت، اماکن خصوصی‌، گوشی تلفن همراه و طلا و جواهرات اعتراف کردند.
این مقام انتظامی‌ همچنین گفت: در همین راستا و در بازرسی از مخفیگاه متهمان 20‌دستگاه گوشی تلفن همراه‌، 17‌عدد کارت عابر بانک‌، 6‌النگو طلا‌، 2‌حلقه انگشتر‌، 3‌قطعه اشیا عتیقه و دیگر لوازم سرقتی کشف شد.
جانشین رییس پلیس استان گلستان برخورد با خرده‌فروشان و عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر را از دیگر فعالیت‌های پلیس در طرح ظفر‌8 عنوان کرد و گفت: در این عملیات 22‌متهم تحت تعقیب و 17‌فروشنده مواد مخدر دستگیر و 39‌معتاد متجاهر نیز جمع آوری شدند.
فروزان همچنین گفت‌: با تلاش مأموران انتظامی‌در این عملیات 69‌دستگاه موتور سیکلت و 5‌دستگاه خودرو متخلف توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.
وی با تقدیر از تعامل و همکاری بسیار خوب دستگاه قضائی با نیروی انتظامی‌ در اجرای موفقیت‌آمیز این طرح خاطر‌نشان کرد: این طرح استمرار داشته و در سایر شهرها و نقاط مختلف استان نیز برگزار خواهد شد.
جانشین رییس پلیس گلستان در پایان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی‌خاطر نشان کرد: این گونه افراد بایستی خود را با هنجارهای موجود در جامعه وفق دهند در غیر این صورت با برخورد قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی