[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

دستگیری سارق به عنف بلافاصله پس از ارتکاب جرم در شیراز، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی شیراز گفت: فردی که به قصد زورگیری و سرقت به عنف خودرو، در درگیری با یک جوان او را با ضربات چاقو مجروج کرده بود، بلافاصله پس از ارتکاب جرم دستگیر شد.
سرهنگ «دلاور القاصی مهر» در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره درگیری منجر به جرح در کوی وحدت واقع در معالی آباد، بلافاصله مأموران کلانتری «23گلدشت» شهرستان شیراز در محل حاضر شدند.
وی افزود: مأموران در بررسی اولیه مشاهده کردند که دو جوان با یکدیگر درگیر و یکی از آنان دیگری را با ضربات متعدد چاقو مجروح و در حال فرار از محل درگیری است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با اقدام سریع مأموران، ضارب و سارق به عنف در لحظات اولیه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به کلانتری منتقل گردید.
سرهنگ القاصی مهر با اشاره به اینکه فرد مجروح به بیمارستان منتقل و حال مزاجی وی رضایت بخش می باشد تصریح کرد: ضارب در تحقیقات تکمیلی اقرار کرد که مضروب که با یک دستگاه خودرو پراید بود به عنوان مسافر دربست کرده و قصد سرقت خودرو وی داشتم که مقاومت کرد و من نیز او را با ضربات متعدد چاقو مجروح کردم.
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با اشاره به برخورد پلیس با عواملی که احساس امنیت شهروندان را به خطر می‌اندازند از مردم خواست: اخبار فضای مجازی را بدون تحقیق و اطلاع دقیق باور نکنند و با مراجعه به منابع موثق از صحت اخبار مطلع شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی