[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

قدر داشته‌های شیراز را بدانیم ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز در نخستین روز از هفته شیراز: 
قدر داشته‌های شیراز را بدانیم 

روز شیراز با غبارروبی حرم حضرت 
احمد بن موسی شاهچراغ(ع) آغاز شد 

مدیریت شهری در آغازین ساعات از نخستین ‌روز هفته شیراز، با حضور در آیین غبارروبی حرم حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) به مقام این امامزاده واجب‌التعظیم و جلیل‌القدر ادای احترام کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این آیین از حضور در آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) در آغازین ‌روز هفته شیراز و ادای احترام به امامزادگان واجب‌التکریم، سومین شهید محراب و شهدای حادثه تروریستی سومین حرم اهل‌بیت(ع) ابراز خرسندی کرد. سید ابراهیم حسینی ابراز امیدواری کرد: این آغاز خوب در هفته شیراز محوریتی شود تا مسیر خدمتگزاری به مردم را به‌درستی طی کنیم.
وی با اشاره به انتظار رهبر معظم انقلاب در نام‌گذاری شیراز به‌عنوان سومین حرم اهل‌بیت(ع) گفت: باید برکات شیراز به‌واسطه سومین حرم اهل‌بیت(ع) به سراسر استان، کشور و حتی تمامی جهان اسلام برسد. حسینی از رونمایی سند جامع سومین حرم اهل‌بیت(ع) طی چند روز آینده خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با همکاری همه مسئولان استانی و شهری شاهد رشد، پیشرفت و ترقی این دیار باشیم. شهردار شیراز نیز در این آیین با تبریک هفته شیراز اظهار کرد: کلان‌شهر شیراز شهری اصیل، باستانی، تاریخی، مذهبی و... به‌عنوان سومین حرم اهل‌بیت(ع)، مسئولیت‌های سنگینی را بر دوش ما قرار داده است. 
محمدحسن اسدی تصریح کرد: همه باید قدر داشته‌ها و ارزشمندی‌های این شهر و مردمان خوب، بااصالت و نجیب این شهر را بدانیم. وی افزود: ما در مقابل شهر شیراز وظایفی داریم که بتوانیم این شهر را خیلی بهتر و باکیفیت‌تر و در سایر زوایا به مردم کشور و حتی کل دنیا معرفی کنیم‌. این مقام ارشد مدیریت شهری شیراز با بیان اینکه این کلان‌شهر به دلیل زوایای پنهان و ناشناخته‌، ابعاد گسترده‌ای دارد، افزود: این ابعاد در حدی است که باید افراد صاحب‌نظر، متخصص و مورخ پای‌ کار بیایند تا بتوانیم رسالتمان را ادا کنیم. اسدی از حضور در آیین غبارروبی حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ(ع) و تجدید میثاق با این امامزاده جلیل‌القدر ابراز خرسندی و از تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) برای این فرصت ارزشمند قدردانی کرد. شهردار شیراز همچنین از تمامی دست‌اندرکاران، معاونت فرهنگی و اداره‌کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری این کلان‌شهر بابت تهیه و تدارک برنامه‌ریزی‌های بسیار ارزنده در طول هفته شیراز برای مردم تقدیر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی