[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ثبت‌نام آزمون استخدامی‌آموزش و پرورش و امروز آغاز می‌شود، روزنامه شیراز نوین

پس از کش و قوس‌های فراوان، در نهایت ثبت‌نام آزمون استخدامی ‌آموزش و پرورش امروز آغاز می‌شود.
آزمون استخدامی‌آموزش و پرورش در سال‌۹۷ با کش و قوس‌های فراوانی همراه بود؛ در ابتدا قرار بود این آزمون در نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار شود و بر این اساس باید دفترچه آزمون استخدامی ‌نهایتاً در نیمه دوم فروردین ماه در اختیار علاقمندان قرار می‌گرفت اما این اتفاق رخ نداد.
وزارت آموزش و پرورش در طی ماه‌های گذشته زمان‌های متفاوتی را درباره انتشار دفترچه آزمون استخدامی‌ و زمان ثبت‌نام علاقه‌مندان برای شرکت در آزمون استخدامی ‌این وزارتخانه اعلام کرد.
در آخرین اظهار نظر رییس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش عنوان شد که ثبت‌نام آزمون استخدامی ‌این وزارتخانه شنبه ۲۲‌اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.
اما سازمان سنجش طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ثبت‌نام پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب مجموعاً ۱۸‌هزار و ۲۰۷نفر در نوع دستگاه اجرایی شامل وزارت آموزش و پرورش، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان شیلات کشور، وزارت راه و شهرسازی‌، سازمان حفاظت محیط زیست، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان بیمه سلامت، سازمان ملی زمین و مسکن و سازمان اوقاف و امور خیریه از تاریخ ۲۳‌اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org آغاز خواهد شد.
سازمان سنجش همچنین در این اطلاعیه اعلام کرد که تاریخ برگزاری این آزمون ۱۵‌تیرماه ۱۳۹۷ خواهد بود.
نکته جالب توجه در این اطلاعیه، این است که از ۱۸هزار و ۲۰۷ نفر که در این آزمون پذیرش می‌شوند ۱۷‌هزار و ۳۶۸ نفر به وزارت آموزش و پرورش اختصاص دارد.
در هر حال آزمون استخدامی‌دستگاه‌های اجرایی کشور از امروز یکشنبه ۲۳‌اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۷ ادامه دارد.
سازمان سنجش تأکید کرده است که این تاریخ به هیچ‌عنوان تمدید نخواهد شد و به درخواست‌هایی که بعد از تاریخ مذکور برای ثبت‌نام به سازمان سنجش آموزش کشور واصل شود به هیچ‌وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی