[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۵۵
  • دوره جدید

آیین‌نامه‌های اجرایی حوزه سلامت بررسی شد ، روزنامه شیراز نوین

چهل و هفتمین نشست ستاد ارتقای تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، صبح دیروز با محوریت بررسی آیین‌نامه‌های اجرایی در این حوزه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشگاه در این نشست گفت: مجموعه دانشگاه، همواره حامی و همراه شرکت‌های دانش‌بنیان است و تمام امکانات و توانمندی‌های دانشگاه با توجه به ضوابط و مقررات قانونی، در خدمت پیشرفت و توسعه تولیدات دانش‌بنیان است.
دکتر «سید وحید حسینی» با تأکید بر اهمیت تولیدات دانش‌بنیان به ویژه در حوزه سلامت افزود: کارها باید به‌گونه‌ای انجام شود که حاصل و نتیجه آن برای مردم و بیماران مفید و سودمند باشد. لزوم برنامه‌ریزی برای جلب مشارکت‌های مردمی در افزایش تولید و توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان با توجه به شعار امسال با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» از دیگر موضوعات موردتأکید دکتر سید وحید حسینی در این نشست بود. او همچنین با بررسی مصوبات نشست‌های گذشته ستاد ارتقای تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه سلامت دانشگاه، لزوم اجرای صحیح و دقیق این مصوبات را یادآور شد. دکتر «محمود نجابت» مشاور عالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز در این نشست بر اهمیت توجه به حرکت رو به جلو و توسعه و ارتقای شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت و محصولات آنها تأکید کرد.
بررسی فعالیت‌ها، پیشرفت‌ها و دستاوردهای یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه سلامت در شیراز، بررسی آیین‌نامه‌های پذیرش واحدهای فناور مستقر در پارک فناوری سلامت شیراز و آیین‌نامه‌های استقرار واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان در پارک فناوری سلامت شیراز، از مهم‌ترین محورهای نشست دیروز ستاد ارتقای تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه سلامت دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز بود و حاضران نیز گزارشی از روند فعالیت‌های واحدهای مختلف دانشگاه در حوزه دانش‌بنیان ارائه کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی