[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

شهردار شیراز: ایده‌های جدید ارتقا‌بخش پروژه‌های عمرانی است ، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز اعتقاد دارد که یکی از شاخص‌های انسان‌محوری در اجرای پروژه‌های عمرانی آن است که برای شهروندان حسی خوب و نوستالژیک به ارمغان بیاورد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری شیراز، حیدر اسکندرپور در بازدید از پروژه‌های عمرانی شیراز، شهر را امانتی نزد مدیران شهری دانست و تأکید کرد که ضمن پاسداشت این امانت باید در توسعه‌ زیرساخت‌ها به ارتقای آرامش، امنیت و ایمنی شهروندان توجه داشت.
شهردار شیراز با اشاره به پیشینه‌ این شهر و توصیف‌هایی که شاعران در مورد این شهر ارائه داده‌اند، تمام ویژگی‌های بیان شده در گذشته و حال را نشان‌دهنده برتری شاخص‌های انسان‌محور به‌عنوان یک وجه تمایز دانست.
اسکندرپور اعتقاد دارد که امروز هم شیراز می‌تواند خال رخ هفت کشور باشد و با اتکا به ظرفیت‌های منحصربه‌فرد خود توسعه یابد. شهردار شیراز تأکید کرد: باید در کنار ساخت‌وسازهای عمرانی که سهم بیشتر آن از طریق عوارض پرداختی شهروندان تأمین می‌شود، به زیبایی نما و چشم‌انداز پروژه‌ها نیز توجه کنیم. در این راستا پروژه‌ای نظیر زیرگذر گلستان می‌تواند با طراحی مناسب‌تر و ایده‌های خلاقانه، به نمادی زیبا در ورودی شیراز تبدیل شود.  اسکندرپور با اشاره به لزوم افزایش سرعت فعالیت اجرایی همراه با رعایت کیفیت در تمام پروژه‌های شیراز گفت: وقتی پروژه‌ای را بازنگری می‌کنیم به آن معنا نیست که به گذشته نقد داریم، بلکه می‌خواهیم با بهره بردن از ایده‌های متخصصان، برای ارتقای پروژه در ابعاد متفاوت تلاش کنیم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی