[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۶۶۹
  • دوره جدید

فرماندار کوار: بنیاد مسکن منشأ خدمات در روستاها است، روزنامه شیراز نوین

پروژه بهسازی و آسفالت خیابان حضرت ولی عصر (عج) و جاده ورودی روستای مریسه شهرستان کوار به بهره‌برداری رسید. فرماندار کوار در مراسم افتتاح این طرح بیان کرد: محرومیت‌زدایی و توسعه مناطق روستایی الگویی بی‌بدیل از خدمت در نظام اسلامی و بنیاد مسکن منشأ خدمات در روستاها است‌.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس‌، داریوش دهقان، فرماندار شهرستان کوار در این مراسم که با حضور داریوش اسماعیلی، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، عباس خالقداری دارابی، مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار و سایر مسئولان ادارات شهرستان انجام شد بر لزوم توجه بیشتر به مناطق محروم تأکید کرد.
دهقان شهرستان کوار را از جمله مناطق استان فارس دانست که نقشی تأثیر‌گذار در توسعه کشاورزی و صنعت استان فارس دارد و گفت: نزدیکی کوار به شیراز شرایط و قابلیت‌های فراوانی برای توسعه این شهرستان ایجاد کرده است که باید از همه این شرایط و ظرفیت‌ها برای توسعه استفاده کرد‌. داریوش اسماعیلی، نماینده مردم کوار‌، خرامه و سروستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم بر لزوم بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های قانونی برای حل مشکلات روستاییان تأکید کرد و گفت‌: روستاها کانون توسعه و تأمین معیشت است و باید راهکارهای جایگزین کشاورزی برای تأمین معیشت روستاییان در این مناطق تعریف شود.
 در ادامه مدیر بنیاد مسکن شهرستان کوار با بیان مشخصات فنی پروژه بهسازی و آسفالت خیابان حضرت ولی عصر (عج) و جاده ورودی روستای مریسه شهرستان کوار گزارشی از اجرای طرح‌های توسعه در این شهرستان ارائه داد‌.
خالقداری از بیمه منازل روستایی نیز به‌عنوان یکی از کارکردهای بنیاد مسکن نام برد و گفت‌: بنياد مسكن انقلاب اسلامی طی سال‌های اخير با هماهنگی شركت‌های بيمه نسبت به بيمه کردن منازل مسكونی متقاضيان كه از طريق بنياد مسكن تسهيلات دريافت کرده‌اند اقدام کرده است كه در اين راستا بنياد مسكن شهرستان كوار در سال گذشته    تعداد 119واحد مسكونی جديد روستایی را با پرداخت حق بيمه ناچيزی از‌سوی متقاضيان به شركت‌های بيمه بمدت10‌سال تحت پوشش قرار داده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی